Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Noworoczna promocja dla fanów brandowanych słodyczy

slodkie

Slodkie, jeden z europejskich liderów w branży słodkich gadżetów reklamowych, już w listopadzie rozpoczął noworoczną promocję dla stałych i nowych klientów. Czym to argumentuje? Nowy Rok będzie z pewnością wymagającym okresem dla wielu przedsiębiorstw, dlatego składając zamówienie już teraz, wszystkie słodkości w styczniu dostarczymy w niższej cenie. Sprawdź, jak skorzystać z rabatu!

Listopad i grudzień to najgorętsze sezony w branży słodyczy reklamowych. W tym czasie najwięcej firm zaopatruje się w upominki dla swoich pracowników, partnerów biznesowych czy kontrahentów. Jest to także sezon, po którym zwykle następuje wzrost cen w wielu sektorach gospodarki. Slodkie postanowiło obrać inną strategię i zaproponować noworoczną ofertę, w ramach której za zamówienia styczniowe zapłacimy mniej.

Noworoczna promocja nie obowiązuje oczywiście na produkty świąteczne, które nie sprzedały się w sezonie bożonarodzeniowym. Byłoby to w naszym przypadku wprost niemożliwe, ponieważ czekoladowe i karmelowe słodkości zawsze produkujemy na świeżo, bezpośrednio pod konkretne zlecenie klientów. Nie dysponujemy więc zapasami magazynowymi. Wiemy jednak, że mnóstwo firm tuż po okresie świątecznym również składa zamówienia na inne okazje, takie jak jubileusze, rocznice, launche produktów czy choćby zbliżające się walentynki. Niektórzy decydują się także na wręczanie prezentów noworocznych dopiero w styczniu, gdy gorączka świąteczna nieco opadnie. Wówczas ceny potrafią być już znacznie wyższe niż choćby kilka tygodni wcześniej. Rabatem chcemy więc niejako nagrodzić firmy, które działają z wyprzedzeniem oraz pamiętają o swoich współpracownikach i klientach nie tylko w Wigilię – komentuje Anna Garmada, CEO firmy Slodkie.

Rabat na cały asortyment obowiązuje na każde zamówienie złożone do końca roku (do 31 grudnia 2022 r. włącznie) z terminem realizacji między 2 a 31 stycznia 2023 r. Slodkie w ramach promocji noworocznej oferuje dodatkowo możliwość degustacji słodkich nowości, które już wkrótce pojawią się w najnowszym katalogu produktowym na 2023 rok.

Powiązane artykuły

Trendy w przekąskach eventowych – lato 2022

teoriabiznesu.pl

Wywiad z CEO w firmie SLODKIE – Anna Garmada o branży słodyczy reklamowych

teoriabiznesu.pl

Firmowe upominki na 2023 rok. Premiera katalogu Novelties od SLODKIE

teoriabiznesu.pl