Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Przerwa techniczna w mBanku – nie będą działać niektóre usługi.

mbank

Z 26 na 27 października 2019 roku w mBanku będą przeprowadzane prace techniczne. Oznacza to, że klienci nie skorzystają z niektórych usług oferowanych przez Bank.

Przerwa techniczna i niedziałające usługi

Od godziny 2:30 klienci mBanku nie zapłacą za pomocą kart płatniczych, a co za tym idzie nie wypłaca swoich pieniędzy z bankomatów. Przerwa techniczna uniemożliwi także wpłacanie gotówki za pomocą wpłatomatów.
Planowane przywrócenie usługi przewidziano na godzinę 6:00.

Od godziny 2:30 nie będzie możliwe zalogowanie się do serwisu transakcyjnego oraz skorzystanie z bankowej aplikacji mobilnej. Utrudnienia potrwają do godziny 8:00. Do godziny 8:30 nie będzie możliwości złożenia wniosku.

Osoby chcące uzyskać jakiekolwiek informacje o usługach banku, mogą skorzystać z mLinii, jednak poprzez ten kanał nie zrealizują żadnej operacji.

Jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi konsekwencjami planowanej przerwy technicznej? mBank zaleca, aby wszystkie ważne przelewy zrealizować odpowiedni wcześnie, a potrzebną gotówkę wypłacić także z wyprzedzeniem.

W związku ze zmianą czasu z letniego na zimowy podczas przerwy technicznej, informacje zawarte na stronach Banku dotyczą rozpoczęcia prac wg czasu letniego i zakończenia według czasu zimowego.

źródło: mBank

Powiązane artykuły

mBank i PKO Bank Polski z przerwą techniczną

teoriabiznesu.pl

Bank Millennium – Awaria i problemy z zalogowaniem. Nie działa strona internetowa i usługi

teoriabiznesu.pl

mBank wpiera WOŚP – aplikacja z serduszkiem, limitowana karta i „100 za 100”

teoriabiznesu.pl