Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Blisko ludzi

Jak wybrać prezent dla mężczyzny na święta – 5 pomysłów

prezent

Nie wiesz, co dać pod choinkę tacie, dziadkowi, wujkowi, bratu, współpracownikowi, czy koledze z roku lub klasy? Poznaj 5 pomysłów na prezent na gwiazdkę dla faceta – również tego, z którym planujesz całować się pod jemiołą. Jaki prezent dla mężczyzny na święta wybrać? Zainspiruj się tą listą i postaw na dobry pomysł na podarunek świąteczny, który ucieszy każdego Pana.

Kosz upominkowy – najlepszy prezent dla faceta, który ma wszystko

kosz upominkowy

Mężczyźni lubią sobie dogadzać i niektórzy z nich mają absolutnie wszystko, czego mogliby chcieć lub potrzebować. Jeśli mężczyzna, którego pragniesz obdarować, jest jednym z nich, wybór prezentu świątecznego dla niego, może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście, zawsze możesz postawić na uniwersalny, elegancki kosz upominkowy z wybornym alkoholem, ekskluzywnymi smakołykami, czy też zabawnymi gadżetami. Tego typu kosze prezentowe znajdziesz w ofercie marki Napu, tworzącej nietuzinkowe pudełka-niespodzianki pełne wyselekcjonowanych produktów wyprodukowanych w Polsce.

Album pełen wspomnień – świetny pomysł na prezent pod choinkę dla chłopaka lub męża

Kolejny pomysł na prezent dla faceta, który ma wszystko, to osobiście wykonany album ze zdjęciami. Taki podarunek ma sentymentalny charakter, dlatego sprawdzi się jako prezent świąteczny dla chłopaka, męża, taty, dziadka, czy brata, oraz każdego innego mężczyzny, który jest Ci bliski. Fotoksiążkę z osobiście wybranymi zdjęciami, możesz zamówić online, jednak najlepiej jeśli wykonasz ją samodzielnie. Do wypełnionego fotografiami albumu, dołącz odręczne, zabawne podpisy, czy też np. odciski ust pomalowanych szminką. Tego typu prezent dla mężczyzny powinien obudzić wrażliwość każdego Pana.

Wyjątkowe przeżycie – dobry pomysł na upominek gwiazdkowy dla dojrzałego mężczyzny

Kolejną odpowiedzią na pytanie co kupić mężczyźnie, który ma wszystko, jest… wyjątkowe przeżycie! Przejażdżka quadem po Pustyni Błędowskiej lub nadmorskich wydmach, lot szybowcem, czy też skok na bungee – istnieje szansa, że Pan, któremu chcesz dać oryginalny prezent pod choinkę, nie miał jeszcze okazji spróbować tych aktywności! Taki prezent świąteczny z pewnością go ucieszy. Na ufundowanie tego typu atrakcji możesz sobie pozwolić jednak tylko, jeżeli dobrze znasz obdarowywanego. W przeciwnym wypadku, wybrana przez Ciebie aktywność, może okazać się kompletnie nietrafiona.

Karnet do kina, na bilard i kręgle lub subskrypcja serwisu z filmami, serialami i transmisjami sportowymi online

Dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny na święta, może być też zakup karnetu do kina, teatru, klubu bilardowego lub kręgielni, bądź wykupienie subskrypcji w serwisie oferującym filmy i seriale, czy transmisje sportowe online. Zauważ, że taki upominek na święta ucieszy nie tylko obdarowywanego przez Ciebie faceta – będziecie z niego korzystać oboje. Decydując się na prezent pod choinkę dla chłopaka, czy męża w postaci tego typu karnetu lub subskrypcji, zapomnisz o braku pomysłów na randki i wspólne spędzanie wolnego czasu.

Ekskluzywna edycja ulubionej płyty, książki, czy gry jako dobry pomysł na prezent dla mężczyzny – kolekcjonera

Jeśli dobrze znasz obdarowywanego przez Ciebie faceta, zapewne wiesz, jakie płyty, książki, czy też gry, uważa za kultowe. Nawet, jeśli posiada je już w swojej kolekcji, istnieje spora szansa, że ucieszy go nowy egzemplarz z limitowanej, ekskluzywnej edycji, do którego dołączone są zazwyczaj unikalne, tematyczne gadżety. Tego typu prezent pod choinkę dla chłopaka czy męża, powinien spodobać się Panu, który widzi wartość w przedmiotach kolekcjonerskich.

Reasumując, w roli prezentu dla mężczyzny, doskonale sprawdzi się uniwersalny, a zarazem oryginalny kosz prezentowy, który możesz podarować zarówno komuś, kto jest Tobie bliski, jak i mężczyźnie z dalszej rodziny, grona znajomych, czy współpracowników. Twój chłopak, mąż, ojciec, czy brat, będzie też zadowolony z sentymentalnej fotoksiążki, wyjątkowej atrakcji, limitowanej edycji ulubionej płyty czy gry lub karnetu umożliwiającego mu częstsze korzystanie z ulubionych aktywności. Który z zasugerowanych upominków spodobał Ci się najbardziej?

prezent dla faceta