Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

DevOpsDays Warsaw 2023 – najważniejsze spotkanie polskiej społeczności DevOps

DevOpsDays Warsaw 2023

Przed nami 9. edycja największego spotkania miłośników DevOps w Polsce. DevOpsDays Warsaw 2023 odbędzie się w dniach 7-8 listopada w EXPO XXI. To wydarzenie, na które czekaliście – dlaczego warto wziąć w nim udział?

DevOpsDays to globalna seria konferencji, które promują zintegrowaną współpracę między zespołami IT oraz najlepsze praktyki, narzędzia i metodologie związane z DevOps. Warszawska edycja obecna jest w polskim kalendarzu wydarzeń IT już od 2014 roku. Za wydarzeniem stoi więc nie tylko międzynarodowa renoma, ale i lata doświadczeń w odpowiadaniu na potrzeby lokalnego rynku technologicznego.

Inspirujący prelegenci

Na konferencji wystąpią pasjonaci DevOps z całego świata, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami i najlepszymi praktykami. Prelegenci zaprezentują tematy takie jak automatyzacja, testowanie, bezpieczeństwo czy kultura organizacyjna. Będziecie mieli szansę posłuchać historii fascynujących projektów i sukcesów, a także wyzwań, które napotkali wdrażając metodykę DevOps w różnych organizacjach.

Networking i wymiana doświadczeń

Udział w konferencji to doskonała okazja do nawiązania kontaktów i wymiany wrażeń z innymi entuzjastami DevOps, pełniącymi różnorodne funkcje – od programistów, sysadminów i specjalistów IT, przez dyrektorów i kadrę zarządzającą, po zespoły sprzedaży i marketingu. Java, Ruby, Python, PHP… Uczestnicy DevOpsDays Warsaw na co dzień zajmują się różnymi technologiami, ale pasja pozwala im znaleźć wspólny język.

Praktyczne sesje i Open Space

Wykłady bazujące na studiach przypadków umożliwią zdobycie praktycznych umiejętności związanych z DevOps. Ponadto zwieńczeniem obu dni konferencji będą otwarte sesje Open Space. Podczas nich uczestnicy będą mieli szansę poruszyć nurtujące ich kwestie, omówić je w gronie ekspertów i wspólnie znaleźć rozwiązania dla problemów.

Aktywna społeczność

Głównym celem konferencji spod szyldu DevOpsDays jest angażowanie uczestników w dyskusje, aby zbudować autentyczną społeczność i umożliwić swobodny przepływ wiedzy. To niepowtarzalna okazja, by poznać różnorodne punkty widzenia oraz podejścia do pracy nad oprogramowaniem. Poznacie tu ludzi, którzy żyją i oddychają kulturą DevOps – potencjalnych współpracowników lub mentorów.

Bilety dla devopsów w niższej cenie

Nie przegapcie okazji, by stać się częścią inspirującej społeczności DevOps – czeka tu ogrom wiedzy, inspiracji oraz networkingowych doświadczeń. Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem zachęcamy do wcześniejszej rejestracji na stronie DevOpsDays Warsaw.

Podczas rejestracji można skorzystać z kodu rabatowego uprawniającego do 10% zniżki na bilety: “DODWAWxTeoriaBiznesu” (zniżka nie dotyczy biletów grupowych i studenckich).

Więcej informacji i rejestracja: https://bit.ly/488LcXf