Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Franczyza

Franchising Awards, czyli szansa na wypromowanie franczyzy

targi franczyza

Patronat medialny

Dla wszystkich tych, którzy chcą wypromować swój biznes – podczas Franczyza EXPO odbędzie się konkurs Franchising Awards.

 Franchising Awards to dobre miejsce, aby pokazać swoją wyjątkową i wysokojakościową franczyzę, której mogą pozazdrościć inni. To konkurs, w którym zarówno jury, jak również uczestnicy wydarzenia Franczyza EXPO wybierają projekt, który najbardziej przypadł im do gustu i spełnia oczekiwania. Do rywalizacji można przystąpić w trzech kategoriach:

  • Innowacja Roku
  • Franczyza Roku
  • Debiut Roku

Zgłoszenia do Franchising Awards

Zgłoszenia do trzeciej edycji Franchising Awards przyjmowane są do 1 sierpnia 2021, a głosowanie publiczności i jury rozpocznie się 9 sierpnia 2021. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 4 września 2021 podczas targów na PGE Narodowym. Koszt zgłoszenia dla firm, które nie są wystawcami targów Franczyza Expo 2021 wynosi 199zł netto.

Co gwarantuje udział we Franchising Awards?

Zwycięstwo to przede wszystkim potwierdzenie jakości franczyzy. Pozytywny wizerunek, który umacnia przekaz i pomaga dotrzeć do szerszej grupy odbiorców to tylko jedna z rzeczy, którą gwarantuje wygrana. Nagrody te pozycjonują biznes w branży i są skutecznym narzędziem promocyjnym, służącym do wsparcia działań PR-owych. To też okazja do zaprezentowania się wśród najlepszych i wypromowania w zawodowym środowisku. To nagrodzenie ciężkiej pracy i zwiększenie motywacji. Nic w końcu tak nie oddziałuje na zespół, jak pozytywne wyróżnienie jego pracy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej https://franczyzaexpo.pl/franchising-awards

Powiązane artykuły

Kongres MOVE – Liderzy elektromobilności powracają do Poznania –

teoriabiznesu.pl

National Sales Congress – Najbardziej merytoryczny Kongres Sprzedaży

teoriabiznesu.pl

Szukasz idealnego pomysłu na biznes? zapraszamy na Targi Franczyza Expo 2021

teoriabiznesu.pl