Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Company Management Congress. Sprawdź plan tego wydarzenia.

Company Management Congress

Company Management Congress to event, który zostanie w całości poświęcony rozwojowi przedsiębiorstw. Czas obudzić biznes!

 Wydarzenie odbędzie się 28 września 2021 w Warszawie. Company Management Congress jest dedykowany właścicielom firm, kadrze zarządzającej, przedsiębiorcom, managerom średniego i wyższego szczebla, inwestorom, osobom odpowiedzialnym za planowanie przyszłości biznesu, liderom poszczególnych branż, doradcom inwestycyjnym oraz przedsiębiorcom samozatrudnionym.

 Swoje wystąpienia na temat różnych płaszczyzn rozwoju biznesu między innymi wygłoszą:

 Jacek Santorski – jest Psychologiem biznesu oraz Profesorem Honorowym Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, gdzie od dekady prowadzi autorskie studium podyplomowe Akademia Psychologii Przywództwa. Doradca i popularyzator psychologii w mediach, przedsiębiorca oraz autor wielu książek.

Adam Bernacki – THE MAP Founder, Partner w British Management Institute – Jest expertem, trenerem oraz konsultantem z 24-letnim doświadczeniem zdobywanym na trzech kontynentach. Wspiera firmy w transformacji działów sprzedaży, skupiając się na kreowaniu wartości oraz rozwoju sprzedaży doradczej.

Krzysztof Sarnecki – President QUEST Change Managers – to ekspert marketingu, sprzedaży i efektywnego zarządzania, zawodowy negocjator oraz konsultant strategiczny setek firm z całego świata. Prekursor nielinearności w myśleniu, działaniu i edukacji biznesowej oraz wielu języków obcych.

Wojciech Herra – Keynote & Motivational Speaker – to jeden z najbardziej inspirujących mówców w Polsce. Prowadząc prelekcje w niezwykły sposób pokazuje przenikanie się zasad rządzących światem sportu i biznesu.

 Prelegenci oraz plan wydarzenia:

– Jacek Santorski – „Przywództwo jutra. Czego na czasy „New Normal” nauczyliśmy się w czasie „covidowego” kryzysu?”. Skupi się na tym, jakie odkrycia i rozwiązania strategiczne, przywódcze, zarządzania i edukacji zostaną uznane w przywództwie i zarządzaniu przyszłości.

– Wojciech Herra – „Lider, zmiana, efektywność – przewodnik dla liderów wspierających zespoły w sytuacji zmiany”. Przybliży, jak zarządzać, by wykorzystać pełny potencjał zespołu.

– Krzysztof Sarnecki – „Świat wysokiej konkurencyjności zbliża się do Europy dużymi krokami, a szczególnie do Polski”. Prelegent wytłumaczy, czym jest myślenie szeroko-kontekstowe, czyli transformacyjne.

– Bogdan Sosnowski – „Rozwój kompetencji miękkich w zespole sprzedaży”. Wystąpienie poświęcone będzie strategii pozyskiwania władzy, leadershipowi i wpływowi medialnemu oraz temu, jak przeprowadzić zespół przez zmiany.

– Adam Bernacki – „Nowy świat sprzedaży – zagrożenie czy szansa na sukces”. Wykładowca wyjaśni, czego nauczył nas kryzys pandemiczny.

– Tomasz Miłosz – „Transformacja i zmiany, czyli ewolucja rynku i sposobu pracy”. W prelekcji opowie o tym, jak zmienił się model pracy przez ostatnie miesiące.

– Krzysztof Brola – „Prawo wsparciem dla każdego przedsiębiorcy. Wiedza kluczowa dla biznesu”. Pokazane zostaną rozwiązania, jak uniknąć czyhających na każdym kroku zagrożeń związanych z niejasnymi i często niespójnymi przepisami.

– Łukasz Dojka – „Stań się najbardziej widoczny w branży! Oprzyj markę osobistą o charakter, zaufanie i zadowolenie klientów”. Wykładowca pokaże, jak utworzyć długofalowy wizerunek marki osobistej i wskaże źródła budowania społeczności.

Company Management Congress

Strona wydarzenia https://companymanagement.pl/

28 września 2021, Warszawa, DoubleTree by Hilton

Powiązane artykuły

Google Cloud for Business – Jak w okresie pandemii skalować swój biznes?

teoriabiznesu.pl

Bezpłatna konferencja IT w Administracji

teoriabiznesu.pl

Trzecia edycja Golden Marketing Conference Live!

teoriabiznesu.pl