Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Reklama

KIDS Trade Show – targi B2B branży dziecięcej oraz biurowo – szkolnej

kids trade show

Wielkimi krokami zbliża się 17 października a wraz z nim targi B2B branży dziecięcej oraz biurowo – szkolnej KIDS Trade Show, które odbędą się na PGE Narodowym. To najbardziej wyczekiwane wydarzenie branżowe w II połowie roku – nowa lokalizacja, nowi odbiorcy i nowe możliwości.

Dla wszystkich, którzy prowadzą sklep w branży dziecięcej lub biurowo szkolnej to wydarzenie, którego nie powinni przegapić. Na targach swoją ofertę zaprezentuje 100 wystawców z sektorów: zabawki, akcesoria, tekstylia, odzież, obuwie i artykuły biurowo – szkolne oraz kreatywne.
Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą najlepszych polskich producentów, hurtowników i importerów oraz skorzystać z ostatniej okazji do kontraktacji przedświątecznych i ze specjalnie przygotowanych ofert targowych.
Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie wydarzenia: https://kidstradeshow.pl/wystawcy/ oraz zostanie udostępniona w aplikacji targowej Organizatora pod nazwą: IC Events w zakładce KIDS TRADE SHOW.

patronat medialny kids trade show

Kids Trade Show to nie tylko targi – to również możliwość uczestniczenia w inspirujących prelekcjach podczas KIDS TRADE CONFERENCE, dedykowanej przedstawicielom sklepów stacjonarnych, internetowych oraz hurtowni. Agenda akademii została stworzona tak, aby osoby już na co dzień pracujące w branży dziecięcej jak i osoby pragnące otworzyć własny biznes mogły wynieść z konferencji jak najwięcej przydatnych informacji.

Poruszone zostaną tematy dotyczące sektora sprzedaży, efektywnego marketingu oraz e-commerce.

Jak projektować sklepy, które sprzedają? Jak zarabiać więcej łącząc ecommerce ze sprzedażą stacjonarną? Czy influencerzy w branży dziecięcej sprzedają? – to tylko nieliczne pytania, na które odpowiedzi udzielą eksperci: Piotr Urbaniak, Krzysztof Pakulec, Bogumiła Sobiczewska, Magdalena Kordaszewska, Bartosz Gembski, czy Mariusz Pyć.

Pełna agenda dostępna na stronie Organizatora: https://kidstradeshow.pl/kids-trade-conference/

Podczas targów odbędzie się rozstrzygnięcie Kids Trade Show Awards – konkursu dedykowanego przedsiębiorcom z branży dziecięcej. Zwycięzcy odbiorą statuetki za zajęcie I miejsca w kategoriach: sklep e-commerce roku, zabawka 2019, tekstylia i akcesoria roku oraz artykuły szkolne i kreatywne roku.

Celem Organizatorów Targów Kids Trade Show są działania w zakresie rozwoju sprzedaży, podnoszenia jakości produktów i usług oraz wsparcia produkcji krajowej i jej eksportu. Budowaniu sieci biznesowych znajomości będzie sprzyjać moderowana strefa networkingu oraz strefa Business Matching. Partnerem networkingu jest WFS POLSKA –  klub networkingowo-rozwojowy o ogólnopolskim zasięgu, skutecznie wspierający rozwój firm i przedsiębiorstw.

International Center of Events – organizator targów, wspiera również inicjatywę Komitetu Ochrony Praw Dziecka i zaprasza dołączenia do XVIII edycji Konkursu „Świat Przyjazny Dziecku”.

Do zobaczenia już 17 października 2019r., na PGE Narodowym. Kids Trade Show to możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych, zdobycia praktycznej wiedzy dotyczącej rozwinięcia oraz rozpoczęcia własnej działalności w sektorze branży dziecięcej.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępne na stronie: https://kidstradeshow.pl/ oraz a aplikacji IC Events.

Powiązane artykuły

VII Targi IT Future Expo – nowe technologie w firmie

teoriabiznesu.pl

IC Events – organizator targów i konferencji – wywiad

teoriabiznesu.pl

GigaCon – organizator targów i konferencji – wywiad

teoriabiznesu.pl