Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

National Sales Congress – Czym jest innowacyjne podejście do sprzedaży?

National Sales Congress wrocław

Patronat medialny

14 września 2021 roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się National Sales Congress – event dla tych, którzy o zarządzaniu sprzedażą chcą wiedzieć wszystko. Jest to najbardziej merytoryczne wydarzenie dedykowane sektorowi handlowemu. Zmienia oblicze sprzedaży – a to dzięki sekcji wykładów, warsztatów oraz dedykowanej strefie networkingowej.
National Sales Congress jest dedykowany managerom i dyrektorom sprzedaży, a także specjalistom oraz przedsiębiorcom, którzy są świadomi konieczności nieustannego rozwoju i są sfokusowani na sukces zawodowy. Event skupia największych praktyków i najlepszych mówców w kraju. Kogo spotkacie we Wrocławiu?

NSC Wrocław – merytoryka przede wszystkim

Przystosowanie się do „nowej rzeczywistości” dotyczy wszystkich. Bezustanny rozwój oraz dostosowywanie się do trendów są – jak potwierdzają specjaliści – nie tylko wymagające, ale również opłacalne.
W wydarzeniu przewodzą dwie ścieżki przewodnie – sprzedaż i zarządzanie sprzedażą. Dzięki takiemu holistycznemu podejściu, uczestnicy mają nie tylko skompresowaną dawkę wiedzy, ale również inspiracji. Prelekcję odnoszącą się do zarządzania sprzedażą wygłosi między innymi Jacek Walkiewicz – jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Podejmie on temat istoty motywacji w sprzedaży i psychologii klienta. Wojciech Herra, trener sprzedaży i psycholog sportu, przedstawi natomiast, jak mapować i poznawać proces decyzyjny, który zachodzi w głowie klienta. Wśród prelegentów, którzy wystąpią we wrześniu we Wrocławiu jest również Krzysztof Sarnecki, zdradzając dlaczego domykanie sprzedaży nie istnieje w świecie wysokiej konkurencyjności. Artur Sójka podczas swojego wystąpienia powie między innymi o tym, jaka jest różnica między poleceniami a rekomendacjami, zaś Martin Lewandowski poruszy temat personal brandingu.
Pełna agenda dostępna jest na stronie organizatora pod linkiem: https://nationalsales.pl/nsc-wroclaw/

National Sales Congress – jeden dzień, wiele możliwości

Podczas National Sales Congress Wrocław na uczestników czekać będą nie tylko najbardziej merytoryczne wykłady w Polsce w dziedzinie sprzedaży. Wydarzenie to również strefa wystawiennicza i sesje networkingowe, które pozwolą rozszerzyć sieć kontaktów. Nad płynnym przebiegiem poznawania i pogłębiania relacji biznesowych będzie czuwał zespół profesjonalnych networkerów z Biznes Klub Polska.

National Sales Congress – wszystko, co najważniejsze w zarządzaniu sprzedażą

Różnorodność i merytoryka – to kluczowe elementy gwarantujące spełnienie oczekiwań uczestników eventu. Już 14 września 2021 roku przyjedź do Wrocławia i otwórz nowy rozdział w historiii Twojego biznesu! National Sales Congress Wrocław
Termin: 14 września 2021
Miejsce: Wrocławskie Centrum Kongresowe
Bilety Silver, a także VIP dostępne są na stronie internetowej National Sales Congress

Poświadczeniem jakości wydarzenia jest udział Partnerów – Koźmiński Executive Business School (Partner Merytoryczny) – lider programów MBA w Polsce oraz InStream Group – wiodący partner w zakresie sprzedaży dla 700 firm z całego świata.

Powiązane artykuły

Zapraszamy na Lubelskie Dni Informatyki

teoriabiznesu.pl

Dni Budownictwa i Architektury

teoriabiznesu.pl

Azuronet – Online Azure Meetup #17

teoriabiznesu.pl