Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Zapraszamy na Lubelskie Dni Informatyki

Lubelskie Dni Informatyki

Patronat medialny

Zapraszamy na Lubelskie Dni Informatyki – największą konferencję z branży IT we wschodniej części Polski.

Najbliższa edycja będzie już po raz XIII organizowana przez @Koło Naukowe Informatyków działające przy Wydziale Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Wydarzenie co roku gromadzi rzesze entuzjastów informatyki. Podczas ostatniej edycji zarejestrowało się 1250 uczestników. Zapraszamy wszystkich miłośników nowych technologii z zakresu IT żądnych wiedzy i posiadających chęć zdobycia nowych umiejętności, a także studentów dopiero rozpoczynających przygodę z IT, jak i już doświadczonych specjalistów.

31 godzin prelekcji i warsztatów na Lubelskich Dniach Informatyki

Lubelskie Dni Informatyki  to 31 godzin prelekcji i warsztatów prowadzonych na żywo. Dodatkowo podczas zdalnych targów pracy będziecie mieli możliwość spotkać się z najlepszymi firmami IT z Lubelszczyzny i nie tylko.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Z przyczyn epidemiologicznych tegoroczna edycja będzie pierwszą w historii LDI, która odbędzie się online. Aby zapewnić najlepsze odczucia czerpane z udziału w wydarzeniu, organizatorzy postanowili wykorzystać profesjonalną platformę posiadającą innowacyjne rozwiązania, która wszystkie elementy wydarzeń online koncentruje w jednym miejscu. Przygotujcie się na inspirujące warsztaty oraz ciekawe prelekcje prowadzone przez najlepszych prelegentów będących specjalistami w każdej z pięciu najpopularniejszych ścieżek technologicznych!

Tegoroczna edycja Lubelskich Dni Informatyki odbędzie się w sobotę 29 maja. Aby być na bieżąco obserwujcie @Lubelskie Dni Informatyki w mediach społecznościowych i na stronie internetowej www.ldi.org.pl.

Powiązane artykuły

Wrocławskie Dni Informatyki 2021 (online)

teoriabiznesu.pl

QA Tester Online Meetup #3 – wydarzenie dla pasjonatów testów

teoriabiznesu.pl

National Sales Congress – Czym jest innowacyjne podejście do sprzedaży?

teoriabiznesu.pl