Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Eventy

OSCBR organizuje Kongres Partnerów Biznesowych i podsumowuje 5 lat obecności na rynku

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowychorganizuje coroczny Kongres Partnerów Biznesowych OSCBR, który odbędzie się w podwarszawskich Radziejowicachw dniach 6-7 października. Wydarzeniezgromadzi czołowych ekspertów oraz entuzjastów branży księgowej z całego kraju i towarzyszyć będzie piątej rocznicy istnienia Sieci.

Kongres Partnerów Biznesowych OSCBR stanowi okazję do spotkania się z wiodącymi ekspertami branży księgowej. Goście wydarzenia będą mieli szansę uczestniczyć w dyskusjach na temat przyszłości tego dynamicznie rozwijającego się sektora. W programie znajdują się panele dyskusyjne dotyczące:

  • Przyszłości branży księgowej
  • Programu „Bądź gotowy na KSeF” pod Patronatem Ministerstwa Finansów
  • Rozwoju osobistego i biznesowego
  • Korzyści z wykorzystania nowoczesnych technologii w księgowości

Ważną osobistością będzie Krzysztof Rogowski, Przedstawiciel Ministerstwa Finansów, Kierownik Projektu Krajowego Systemue-Faktur. Nie zabraknie także Patrycji i Rafała Strzeleckich reprezentujących CashDirector. Gościem specjalnym będzie znany prezenter i osobowość telewizyjna – Tomasz Kammel.

Kongres OSCBR to nie tylko wyjątkowe forum do zdobywania wiedzy i motywacji, ale również okazja do nawiązywania wartościowych relacji biznesowych. Uczestnicy będą mieli szansę poznać ciekawych ludzi z branży księgowej oraz wymienić się doświadczeniami i pomysłami, chociażby w temacie wdrożenia rewolucji księgowej, jaką jest KSeF. W tym obszarze będziemy gościć przedstawiciela Ministerstwa Finansów, więc nasi goście będą mieli okazję do uzyskania informacji z pierwszej ręki.Cenne kontakty, które można nawiązać podczas tego wydarzenia, mogą przyczynić się do rozwoju zawodowego i sukcesu biznesowego. Będziemy poruszać tematy, które są aktualne i dotyczą całej branży – mówi Anita Gołębiewska, Dyrektor Zarządzająca Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR).

Wieczorem odbędzie się uroczystą kolacja, która będzie okazją do świętowania 5-lecia istnienia sieci OSCBR i nieformalnych rozmów oraz budowania trwałych relacji biznesowych w kameralnej atmosferze.

OSCBR to największa w Polsce sieć zrzeszająca biura rachunkowe świadczące usługi najwyższej jakości.

Naszym celem jest wspieranie Partnerów w prowadzeniu biznesu poprzez dostarczanie inteligentnej technologii i usług księgowych do obsługi klientów. Prowadzimy działania edukacyjne, dzieląc się stale poszerzaną wiedzą na temat biznesu księgowego, zarządzania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych, e-faktur oraz rozwoju osobistego – mówi Natalia Abramczyk – Manager Zespołu Sprzedaży OSCBR. Jesteśmy dumni z tego, ile udało nam się osiągnąć w ciągu ostatnich lat. Zrzeszając blisko 3000 biur w całym kraju, w tym ponad 1200 certyfikowanych, stworzyliśmy sieć opartą na wartościach współpracy oraz przede wszystkim doskonałej jakości usług. Naszym priorytetem jest zapewnienie wsparcia na najwyższym poziomie, umożliwiającego rozwijanie biznesu w dynamicznie zmieniającym się środowisku rynkowym – podsumowuje Natalia Abramczyk.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi, innowacyjnym inicjatywom i zaangażowaniu w rozwój swoich Partnerów, Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych stała się liderem w branży i nieocenionym partnerem dla biur rachunkowych.

 ***

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) to największa sieć w Polsce, zrzeszająca biura rachunkowe, świadczące usługi najwyższej jakości. Jej celem jest wspieranie Partnerów w prowadzeniu ich biznesu poprzez dostarczanie inteligentnej technologii i usług księgowych, wspierających obsługę Klientów. Sieć prowadzi także działania edukacyjne, dzieląc się stale poszerzaną wiedzą na temat biznesu księgowego, zarządzania, nowoczesnych rozwiązań technologicznych, e-faktur oraz rozwoju osobistego. OSCBR zrzesza już blisko 3000 biur w całym kraju, w tym ponad 1200 jest certyfikowanych, a kolejne pozostają w procesie certyfikacji, stale wspierane przez sieć.

W 2021 r. OSCBR zainicjowało program Ogólnopolskich Cyfrowych Rewolucji Księgowych, a w 2023 r. otrzymało niezależną nagrodę w plebiscycie „Marka Godna Zaufania” w kategorii Wirtualna Księgowość. Aktualnie OSCBR prowadzi program przygotowujący biura rachunkowe i ich klientów do wdrożenia obowiązku e-faktur pt. „Bądź gotowy na KSeF” pod patronatem honorowym Ministerstwa Finansów.