Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy Reklama

Targi Franczyza Expo – znajdź swój idealny pomysł na biznes

Targi franczyza expo

Poznaj nowe możliwości – znajdź swój idealny pomysł na biznes. Umożliwią Tobie to Targi Franczyza Expo, które odbędą się już w tą sobotę, 2 marca, na PGE Narodowym

Szukasz pomysłu na sprawdzony biznes? A może chcesz zostać swoim szefem? Jesteś przedsiębiorcą i interesuje Cię inwestycja w sprawdzone rozwiązania, na przykład we własną restaurację czy klub fitness? Przyjdź na Targi Franczyza Expo, poznaj franczyzę i skorzystaj z sprawdzonego rozwiązania biznesowego.

Czym są Targi Franczyza Expo? – są to międzynarodowe targi dla franczyzobiorców na których znajdziesz  swój idealny pomysł na biznes. Już w tą sobotę, 2 marca 2019 odbędzie się premierowa edycja targów Franczyza Expo. Wydarzenie to odbędzie się w galerii PGE Narodowego w Warszawie. Ta prestiżowa lokalizacja przyciąga nowych odbiorców oraz bardzo duże grono grono wystawców. Na ponad 2000 m2 znajdzie się strefa wystawiennicza, konferencja edukacyjna dla franczyzobiorców, randki biznesowe, networking oraz konsultacje ekspertów.

Dlaczego warto wziąć udział w Targach?

W trakcie wydarzenia będą prezentowane m.in pomysły na biznes w domu, franczyzy bez naszego wkładu czy e-franczyza jako biznes przyszłości. Kogo zobaczymy na targach? Wezmą w nich udział największe sieci  takie jak Żabka Polska, PZU, Naturhouse, Carrefour, szeroka reprezentacja branży gastronomicznej w tym Lodolandia, Carte D’Or Cafe czy Seta Disco oraz debiuty roku 2018 – Krowarzywa, Willisch czy Deli Sandwich.

Dla odwiedzających przygotowano:

Strefę wystawienniczą w skład której wejdzie aż 15 sektorów franczyzowych skupionych pod jednym dachem PGE Narodowego w Warszawie. Na wydarzeniu będą inwestorzy z Polski i z zagranicy oraz szerokie grono franczyzodawców. Kilkadziesiąt gotowych i sprawdzonych pomysłów na biznes.

Akademia Franczyzy to konferencja edukacyjna, na której wysłuchamy 7 prelekcji od liderów franczyzy. W programie m.in.: franczyza przyszłości, rozwój firmy poprzez franczyzę, trendy żywieniowe w konceptach gastronomicznych, źródła siły i słabości w negocjacjach, e- franczyza oraz o tym jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie.

Business Speed Dating, czyli 15 minutowe randki biznesowe między franczyzodawcą a potencjalnym franczyzobiorcą. To innowacyjna forma spotkań połączona z dedykowaną aplikacją mobilną pozwala na szybką i konkretną rozmowę z potencjalnym franczyzodawcą.

Networking biznesowy – poznaj tajniki networkingu i nawiąż cenne relacje pod okiem Grzegorza Turniaka. Inspirujący mówca, mentor, niestrudzony orędownik i pasjonat idei networkingu.

Franchising Awards – prestiżowy konkurs dla franczyzodawców i sieci franczyzowych. Uczestnicy targów będą mogli oddać swój głos przez aplikację mobilną.

Do kogo jest skierowane wydarzenie?

Targi Franczyza Expo to wydarzenie, na którym znajdziemy wszystkich franczyzodawców w jednym miejscu. Dzięki temu na wydarzeniu można bezpośrednio porozmawiać z interesującym nas przedsiębiorcą, poznać najciekawsze propozycje współpracy na zasadzie franczyzy, nawiązać nowe relacje biznesowe, znaleźć różnorodne pomysły na biznes czy zyskać inwestora dla firmy.

Wydarzenie to jest miejscem spotkań dla aktualnych liderów biznesu i najbardziej obecnych trendów w franczyzie. Więcej informacji o programie i biletach znajdziemy na https://franczyzaexpo.pl/

ICEvents logoPodsumowując, targi Franczyza Expo to wydarzenie dla osób szukających sprawdzonego pomysłu na biznes i franczyzodawców, którzy szukają nowych partnerów do współpracy, które mamy przyjemność objąć Patronatem Medialnym.

Organizatorem wydarzenia jest International Center of Events II – najszybciej rozwijający się organizator branży targowo – konferencyjnej w Polsce.

Wywiad z organizatorem targów pod tym linkiem.

Powiązane artykuły

Franczyzodawca Dom Finansowy QS – wywiad

teoriabiznesu.pl

Szukasz idealnego pomysłu na biznes? zapraszamy na Targi Franczyza Expo 2021

teoriabiznesu.pl

Targi franczyza 2018 – XVI edycja Targów Franchisingu

teoriabiznesu.pl