Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Angielski z native speakerem oraz inne benefity dla Twoich pracowników – co wybrać?

nauka języka

Język angielski stanowi aktualnie absolutną podstawę w wielu dziedzinach gospodarki. Umożliwia nie tylko zapoznawanie się z dokumentacją techniczną, zagranicznymi projektami, ale także pozwala poszerzać rynki zbytu produktów i usług oraz pozyskiwać nowych klientów czy inwestorów. Poznaj efekty kursu udostępnionego pracownikom.

Jakie zalety wiążą się z nauką języka we współpracy z native speakerem?

Angielski z native speakerem to gwarancja obcowania z językiem w najczystszej jego postaci. Uczestnicząc w zajęciach, masz szansę od początku nauczyć się poprawnego wymawiania głosek i słów w taki sposób, jak języka używają jego rodowici mieszkańcy. Umiejętności językowe, które posiądziesz za sprawą kursu, przydadzą Ci się w wielu sytuacjach zawodowych, ale też będą pozytywnie wpływać na Twoją pewność siebie w sytuacjach czysto towarzyskich, na przykład na weselu, w której pani i pan młody pochodzą z różnych krajów. W porównaniu do standardowej nauki języka angielskiego spotkania nauka angielskiego pod okiem native speakera jest bardziej naturalna i daje lepsze rezultaty.

Angielski dla firm z native speakerem – poznaj szereg korzyści

Lekcje przygotowane dla pracowników firm, oferowane przez szkołę językowa talkback.pl, niosą ze sobą korzyść w postaci zajęć, które są skrojone na potrzeby codziennych obowiązków uczestników. Business english prowadzony zgodnie z obranym programem nauczania wspiera pracowników w prowadzeniu rozmów handlowych, przygotowywaniu prezentacji, negocjacji, tworzenia strategii biznesowych i w wielu innych kluczowych dla firmy obszarach. Angielski biznesowy rządzi się swoimi prawami, dlatego warto dobrze go opanować na odpowiednim poziomie. Przyda się również jako forma komunikacji – wraz z kluczowymi spotkaniami wymaga się od specjalistów i menedżerów znajomości języka angielskiego na zaawansowanym poziomie. Z pomocą native speakerów zatrudnione w Twojej firmie osoby osiągną zadowalający Cię poziom, a prowadzone przez nich konwersacje będą coraz bardziej rzeczowe.

Lekcje w języku obcym – benefit pracowniczy stosowany przez coraz więcej firm

Coraz liczniejsze przedsiębiorstwa pozwalają sobie na to, aby wynagradzać zatrudniane osoby nie tylko atrakcyjnymi pensjami, ale także benefitami pozapłacowymi. W dobie Internetu i opcji łatwego porównania warunków zatrudnienia w danej firmie, a także biorąc pod uwagę to, że obecnie panuje rynek pracownika, zdecydowanie warto inwestować w rozwijanie kompetencji pracowników i nagranie ich darmowymi lekcjami z języków obcych. Na zajęciach pracownicy uczą się swobodnie porozumiewać w danym języku, ale też sporządzać pisma czy prowadzić korespondencję e-mailową. Poznają też słownictwo branżowe, co znacznie poszerza ich horyzonty i kompetencje językowe. W ten sposób są przygotowani do wyjazdów służbowych, wystąpień na konferencjach za granicą oraz do reprezentowania firmy, w której pracują, na arenie międzynarodowej. Angielski przydaje się na bardzo wielu płaszczyznach i jest nie do przecenienia. Native speaker posługuje się angielskim jako językiem ojczystym. Oprócz samych umiejętności językowych przybliża uczestnikom kursów kulturę anglosaską i kontekst stosowania różnych zwrotów, dzięki czemu mowa ta jest lepiej osadzona w rzeczywistych realiach. Wszystkie te argumenty pokazują, że zdecydowanie warto bliżej przyjrzeć się możliwości skierowania pracowników w swojej firmie na szkolenia z języka obcego. Wkład, jaki wniosą później do przedsiębiorstwa, zdecydowanie przewyższy środki zainwestowane w kursy.