Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW – Twój partner w obszarze elektryki

elektropartner Krąków

Komu zlecić wykonanie elektryki w nowo powstającym budynku albo remont przestarzałej instalacji? Wszelkie kwestie związane z prądem lepiej powierzyć elektrykowi z uprawnieniami. Odpowiednich specjalistów można znaleźć w firmie ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW. Jakie usługi świadczy firma ze stolicy Małopolski?

Konsultacje elektryczne

Każda inwestycja związana z wykonaniem bądź remontem instalacji wymaga indywidualnego podejścia. Trzeba wziąć pod uwagę specyfikę budynku, potrzeby użytkowników oraz założony budżet. Dlatego współpraca z firmą ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW może obejmować konsultacje elektryczne w zakresie projektowania, wykonania, eksploatacji czy serwisowania instalacji. Zdecydowanie ułatwi to inwestorowi podejmowanie decyzji, które będą miały korzystny wpływ na wygodę użytkowników budynku oraz finansowanie całego przedsięwzięcia.

Instalacje elektryczne

Specjalnością firmy ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW jest kompleksowe wdrożenie instalacji elektrycznych w obiektach prywatnych, komercyjnych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej. W ramach współpracy firma zapewnia:

  • wykonanie przyłącza energetycznego na placu budowy;
  • wykonanie instalacji elektrycznej wewnątrz budynku;
  • wykonanie instalacji zewnętrznej;
  • wykonanie uziemienia instalacji elektrycznej;
  • montaż osprzętu elektrycznego (gniazdek, włączników);
  • montaż lamp i urządzeń elektrycznych.

Instalacje odgromowe

Nieprawidłowo wykonana ochrona odgromowa może okazać się nieskuteczna w przypadku uderzenia pioruna. Może to doprowadzić do zniszczenia sprzętów i instalacji elektrycznej, a nawet uszkodzenia budynku czy porażenia prądem jego użytkowników. Dlatego warto w tym zakresie współpracować z instalatorami z ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW, którzy zapewniają poprawne i estetycznie wykonane instalacje odgromowe, zgodnie z wytycznymi opisanymi w normie PN–EN 62305.

Instalacje okablowania strukturalnego

Sieci teleinformatyczne w firmie powinny być zaprojektowane w taki sposób, aby współpracowały z najnowszymi technologiami i spełniały aktualne potrzeby użytkowników. Jednocześnie ważne jest, aby system był rozwojowy i umożliwiał rozbudowę dotychczasowej instalacji o kolejne elementy. Ze względu na coraz większe zaawansowanie systemów teleinformatycznych instalacje okablowania strukturalnego najlepiej powierzyć firmie, która zajmuje się takimi realizacjami na co dzień.

Instalacje fotowoltaiczne

Firma ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW wykonuje również profesjonalne instalacje fotowoltaiczne. Dzięki współpracy z doświadczonymi elektrykami inwestor zyskuje gwarancję, że instalacja będzie w pełni bezpieczna oraz zapewni optymalną wydajność i oczekiwany uzysk energii. Co ważne, ze względów formalnych okablowanie do fotowoltaiki musi wykonać elektryk z uprawnieniami SEP do 1 kV (D + E) – jest to konieczne do odbioru instalacji.

Monitoring wizyjny

Instalacja monitoringu to niezbędny element systemu bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej. Kamery coraz częściej instalowane są również w prywatnych posiadłościach, gdzie chronią domowników przed włamaniem, napaścią czy aktami wandalizmu. Dla większej wygody i bezpieczeństwa monitoring wizyjny często jest zintegrowany z elementami automatyki domowej (np. napędami bram wjazdowych) oraz instalacjami alarmowymi. Firma ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW świadczy pełny zakres usług związanych z montażem i serwisowaniem takich systemów.

Instalacje inteligentnego domu

Systemy automatyki domowej sprawiają, że codzienne życie staje się prostsze, bezpieczniejsze i zdecydowanie bardziej komfortowe. Nie trzeba samodzielnie otwierać bramy wjazdowej czy garażowej, nie trzeba pamiętać o włączeniu piekarnika czy pralki, nie trzeba nawet włączać świateł czy ogrzewania. Oczywiście to nie wszystko, na co stać instalacje inteligentnego domu – o tych i innych możliwościach systemu można porozmawiać z instalatorami z ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW.

Jak skontaktować się z firmą ELEKTRO-PARTNER KRAKÓW: