Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Next Block Expo (NBX) w Berlinie

Next Block Expo (NBX), uważane za jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie z dziedziny blockchain i technologii web3, wraca do Berlina 4-5 grudnia 2023. To już kolejna edycja prestiżowego spotkania, gromadzącego pionierów, inwestorów i  twórców, stawiając za cel szerzenie wiedzy i nawiązywanie relacji.
Organizatorzy spodziewają się 2000+ uczestników, 140+ prelegentów reprezentujących najlepsze marki i projekty web3.

W tegorocznej edycji swój udział potwierdziły kluczowe postacie i marki w branży, takie jak Animoca Brands z CEO Robbym Yungiem, Coinbase, Polygon, Binance, Dfinityl oraz lokalny lider CV Labs. Ich obecność wskazuje na znaczenie wydarzenia na arenie międzynarodowej. Dodatkowego znaczenia dodaje wsparcie lokalnych społeczności i instytucji w Berlinie, takich jak CV Labs, Berlin Partner, Berchain i Crypto Girls Club.
Organizatorzy wybrali wyjątkowe miejsce spotkania – kompleks kinowy CineStar Cubix na Alexanderplatz. To nawiązanie do udanego poprzedniego wydarzenia w Warszawie, zapewniając niepowtarzalne wrażenia, czego nie oferuje żadna inna konferencja.

Uczestnicy będą mieli także okazję do dłuższego pobytu w Berlinie i uczestnictwa w słynnym jarmarku bożonarodzeniowym w weekend poprzedzający NBX.

Każdy z uczestników otrzyma dostęp do mobilnej aplikacji networkingowej oferującej unikalne możliwości nawiązywania kontaktów. Opcja dopasowania oparta na sztucznej inteligencji pozwala na umawianie spotkań 1:1 w dedykowanej strefie, w oparciu o cele i potrzeby każdego uczestnika.

Next Block Expo Berlin 2023 wspiera ponad 50 społeczności web3, a część z nich weźmie udział w dyskusjach panelowych. Jedną z nich będzie lokalna społeczność Crypto Girls Club, która zorganizuje tradycyjne wydarzenie Glühwein oraz dedykowaną sesję networkingową dla kobiet związanym z przestrzenią Web3.

Dla startupów przygotowano dwie dedykowane strefy: Strefę Startup Demo Zone oraz Web3 Gaming Zone, we współpracy z Blockchain Game Alliance. NBX Pitch Arena stanowi niepowtarzalną okazję dla startupów do zdobycia funduszy, przy obecności takich autorytetów jak Robby Yung z Animoca i Miko Matsumura z gumiCryptos.

Dodatkowym elementem wzbogacającym wydarzenie jest Trading Battle, sponsorowany przez SimpleFX, gdzie traderzy krypto będą mogli zaprezentować swoje umiejętności i rywalizować o nagrodę główną w wysokości 10 000 EUR. Na zakończenie NBX odbędzie się ceremonia wręczenia nagród, w której zostaną wyróżnione najlepsze brandy i projekty web3 w sześciu różnych kategoriach
Współpracujący z NBX w 2023 roku partnerzy medialni to m.in. giganci tacy jak Cointelegraph, BeInCrypto i CryptoNews, co dodatkowo zwiększa widoczność wydarzenia podkreślając jego rangę.

Dołącz do nas na ostatnim kluczowym wydarzeniu web3 podsumowujący 2023 rok.

O Next Block Expo

Next Block Expo jest kontynuacją wcześniejszych serii wydarzeń organizowanych pod nazwą 'Cryptocurrency World Expo’. Celem NBX jest stać się premierowym miejscem networkingowym dla europejskiej społeczności blockchaina, łącząc wpływowe osoby i projekty w obszarze web 3.0.

Więcej informacji na temat NBX można znaleźć na stronie www.nextblockexpo.com.