Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Firmowy wyjazd w góry. Idealny pomysł na zimową integrację!

integracja firmowa

Wyjazdy integracyjne z roku na rok zyskują coraz większe uznanie zarówno wśród firm, jak i ich pracowników. Ci pierwsi doceniają możliwość lepszego zgrania ze sobą zespołu, drudzy widzą natomiast w nich docenienie przez firmę ich codziennych wysiłków oraz wkładu w rozwój biznesu. W sezonie zimowym zdecydowanie największym zainteresowaniem firm cieszą się rejony górskie, których nie brakuje na mapie Polski. Oto, jak w prosty, szybki i w pełni udany sposób zorganizować wyjazd integracyjny dla pracowników we współpracy z biurem turystycznym!

Integracja w górskich klimatach. Dlaczego warto?

Góry to wymarzone miejsce na urlop dla wielu osób. Szczególnie chętnie planujemy wyprawę w nie w okresie zimowym, kiedy w górskich okolicach możemy uprawiać narciarstwo i inne sporty zimowe, spędzać czas wolny w klimatycznych kawiarniach i restauracjach, a także czerpać pełnymi garściami z unikalnej atmosfery panującej w popularnych górskich kurortach. Nie brakuje także osób, które skutecznie łączą wypoczynek w górach z aktywnym spędzaniem wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Nic więc dziwnego, że firmy organizujące zimowe wyjazdy integracyjne najchętniej decydują się na wysłanie swoich zatrudnionych właśnie w górskie okolice. To właśnie tu ich pracownicy znajdą liczne, bardzo zróżnicowane atrakcje o typowo zimowym charakterze. Zorganizowanie udanego wyjazdu integracyjnego, zwłaszcza jeśli udział ma w nim wziąć wiele osób, wymaga sporo pracy, zaangażowania, a i tak nie zawsze kończy się sukcesem, zwłaszcza jeśli do tego zadania przystępujemy po raz pierwszy. Na szczęście, są biura, które mogą nas skutecznie wyręczyć nas w tym wymagającym zadaniu.

integracja firmowa

Profesjonalne wsparcie w organizacji wyjazdu integracyjnego

PKL Tours to biuro turystyczne, które specjalizuje się w organizacji jednodniowych, górskich wycieczek zarówno dla osób indywidualnych, jak i placówek edukacyjnych oraz firm. PKL Tours proponują wyjazdy do atrakcyjnych miejsc, zajmują się ich organizacją oraz związaną z pobytem logistyką – wszystko po to, aby zapewnić uczestnikom organizowanych przez siebie wyjazdów pełną satysfakcję, wygodę oraz opiekę. To idealna opcja dla firm, które chcą, aby ich pracownicy świetnie bawili się w czasie wyjazdu oraz skupili się na tym, co w nim najważniejsze – spędzaniu czasu we wspólnym gronie oraz skutecznej integracji. A dodatkowo także spędzili atrakcyjnie i aktywnie czas.

PKL Tours organizują wyjazdy o różnym charakterze, co pozwala na wybór nie tylko zróżnicowanych miejsc, ale także form spędzania wolnego czasu w górach. Z ich profesjonalnego wsparcia można skorzystać, by zorganizować kolację połączoną z imprezą integracyjną w górskiej restauracji, wyjazdu z jazdą na nartach lub snowboardzie w tle, aktywne spędzenie czasu na skiturach, a także ciekawy i kreatywny pobyt wzbogaconych o udział w miejscowych aktywnościach. Wszystko to zorganizowane jest w kompleksowy, profesjonalny sposób – począwszy od transportu na miejsce pobytu, a kończąc na biletach wstępu do poszczególnych atrakcji, które zostały ujęte w programie wyjazdu.