Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma Startupy

HR GO stawia na nową jakość rekrutacji

agencja hr go

Działająca we Wrocławiu firma HR GO Recruitment to pierwszy w Polsce oddział brytyjskiej agencji rekrutacyjnej, której historia w branży sięga ponad 60 lat wstecz. Wspierając pracodawców w pozyskiwaniu nowych kandydatów do prowadzonych procesów rekrutacyjnych i dopasowując profile przyszłych pracowników do charakteru obsadzanego stanowiska, HR GO zyskało przez lata uznanie wśród wielu małych, średnich i dużych firm międzynarodowych. W Polsce marka skupia się początkowo na Wrocławiu, na sektorach IT, Inżynieringu, Marketingu, Lotnictwa i Finansów, zapewniając swoją ekspertyzę zarówno firmom, jak i kandydatom w procesach rekrutacji.

HR GO Recruitment – specjaliści rekrutacji na rynku wrocławskim

Pozyskiwanie kandydatów dla największych firm w branży IT, marketingu czy sektorze finansowym wymaga niekonwencjonalnego podejścia do samego procesu rekrutacji. HR GO, wykorzystując między innymi metody AI, Direct Search, Headhunting, Networking czy Executive Search umiejętnie dociera jednak do tych, którzy najlepiej wpisują się w oczekiwania poszukującej pracowników firmy i spełniają wszystkie wymagania niezbędne do wykonywania powierzonych im zadań. W dobie rynku pracownika to właśnie nastawienie na sprostanie oczekiwaniom nie tylko pracodawców, ale i przyszłych pracowników zdaje się przynosić najlepsze rezultaty.

Co może zaoferować HR GO Twojej firmie? Przede wszystkim pomoc w przygotowywaniu i przeprowadzaniu pierwszych etapów rekrutacji, w tym w poszukiwaniu dopasowanych do stanowiska kandydatów, zbieraniu CV i wstępnej selekcji dostarczonych portfolio i życiorysów pod kątem wyboru małej, solidnej grupy zainteresowanych. HR GO specjalizuje się także w rekrutacji pracowników z UK zdecydowanych na wyjazd z wysp brytyjskich, w których przypadku przeprowadzenie standardowego procesu weryfikacji kandydata może być znacznie utrudnione. Dla najbardziej wymagających klientów firma może przeprowadzić i dostarczyć kompleksowe analizy psychologicznego profilu kandydata, skupiając się zawsze na budowaniu sprawnie funkcjonującego zespołu.

Poznaj nową jakość rekrutacji – wydarzenie biznesowe z HR GO

hr go pracaSamodzielne działania firm w kwestii pozyskiwania kandydatów w procesie rekrutacji nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty właśnie ze względu na zbyt konwencjonalne i niezwracające uwagi podejście do kandydatów.

Aby pokazać jak sprawnie, a co najważniejsze, interesująco mogą przebiegać poszukiwania partnerów i pracowników, agencja rekrutacyjna HR GO przygotowała we wrocławskim Business Garden Wrocław nietypową akcję promocyjną dla wszystkich firm działających w obrębie biznesowego centrum stolicy dolnego śląska. Spersonalizowane pączki przygotowane przez firmę Bite a donut! cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a hasło akcji „Poznaj nową jakość rekrutacji” przykuło uwagę tych, którzy dotychczas samodzielnie stawiali czoła trudnemu procesowi poszukiwania nowych kandydatów na oferowane przez siebie stanowiska.

Organizacja branżowych eventów i zwracanie uwagi na wyzwania stawiane przez współczesny rynek pracownika mają szansę zaowocować lepszym podejściem do oferowania pracy nie tylko przez małe firmy, ale i duże korporacje często opisywane jako mniej przywiązane do indywidualnego pracownika. Każdy kandydat w procesie rekrutacji powinien być traktowany z należytą uwagą. Wydarzenie sygnowane hasłem „poznaj nową jakość rekrutacji” doskonale ukazuje, jak daleką drogę mają do przejścia najwięksi pracodawcy.

Powiązane artykuły

Zostań programistą z HR GO

teoriabiznesu.pl

HR GO pomoże znaleźć pracę programistom z Wrocławia

teoriabiznesu.pl