Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Internet

mBank zmieni wygląd pulpitu w bankowości internetowej

mbank

mBank na swojej stronie zaprezentował nowy wygląd panelu, jaki ukaże się po zalogowaniu na konto poprzez przeglądarkę internetową.

Nowy pulpit mBanku

28 października nowy pulpit zostanie udostępniony nielicznej grupie użytkowników. Początkowo zobaczy go 20 procent klientów mBanku, a liczba tych osób z czasem będzie się zwiększać. Jakie nowości w wyglądzie przygotował dla swoich klientów Bank? Poza przejrzystym i prostym designem, daje on możliwość dopasowania widocznych na nim elementów do wymagań użytkownika.

mBank postawił na prostotę i jak informuje na swojej stronie „Pulpit w mBanku przeszedł gruntowną przemianę po to, żeby użytkownik mógł łatwiej odnaleźć najważniejsze informacje. Teraz będą widoczne od razu po zalogowaniu.”

Do najważniejszych zmian należy likwidacja paska, na którym przedstawione były finanse klienta. W zamian za to klienci ujrzą swoje produkty i rachunek podstawowy, co pozwoli na szybkie zorientowanie się jeśli chodzi o stan konta. Dodatkowo wprowadzona zostanie skrócona wersja historii ostatnich operacji bankowych.
Ułatwieniem dla klientów jest wprowadzenie możliwości samodzielnego dostosowania widoku usług dostępnych po zalogowaniu, w tym ich kolejności. Zmniejszeniu ulegnie także lista ostatnich wiadomości.

Więcej informacji na temat nowego wyglądu panelu transakcyjnego na stronach mBanku pod adresem. https://mBank.pl

Powiązane artykuły

Przerwa w dostępie do usług mBanku – nie zapłacimy kartą

teoriabiznesu.pl

W marcu 2021 r. mBank podniesie opłaty za korzystanie z usług bankowych

teoriabiznesu.pl

Trzy polskie banki wśród najbardziej zaawansowanych cyfrowo w Europie

teoriabiznesu.pl