Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Naklejki wypukłe 3D – poznaj ich zastosowanie

naklejki wypukłe

Prowadzenie skutecznych działań marketingowych wiąże się z koniecznością nieustannego zaskakiwania klientów. Dlatego warto korzystać z nieoczywistych nośników reklamy, które będą jednocześnie estetyczne, efektywne i praktyczne. Ostatnimi czasy dużą popularność zyskały naklejki wypukłe 3D. Jak można je wykorzystać do reklamowania usług i produktów?

Naklejki z logo firmy to świetny sposób na budowanie wizerunku marki. Można na nich umieścić nie tylko logo firmy, ale także ciekawe hasło reklamowe lub dane kontaktowe. Starannie wykonane naklejki 3D przyciągają wzrok i doskonale prezentują się na każdej powierzchni. Kiedy warto je zamówić? Podpowiadamy!

Zastosowanie naklejek 3D w biznesie

W wielu branżach panuje bardzo duża konkurencja, co powoduje, że firmy muszą wciąż tworzyć nowe rozwiązania, aby być o krok przed innymi. Skutecznym sposobem na reklamowanie swoich usług i przekonanie do siebie konsumentów jest oferowanie im atrakcyjnych gadżetów reklamowych. Są to drobne przedmioty użytku codziennego, na których umieszcza się logo firmy, grafikę lub inne przekazy reklamowe.

Naklejki 3D świetnie nadają się do celów promocyjnych, ponieważ doskonale się prezentują, są trwałe i można na nich nadrukować dowolnie wybrany napis lub grafikę. Naklejki wypukłe mają ciekawą fakturę, są przyjemne w dotyku i wyglądają znacznie lepiej niż zwykłe naklejki. Do ich produkcji wykorzystuje się wypukłą żywicę, dzięki czemu są niezwykle eleganckie i reprezentatywne. Naklejki wypukłe 3D mogą być umieszczone bezpośrednio na produkcie lub można je też rozdawać w ramach akcji marketingowych.

Naklejki wypukłe 3D – dlaczego warto?

Bardzo ważnym elementem każdej kampanii marketingowej jest wywołanie pozytywnych skojarzeń z marką. Jeśli naklejka 3D będzie czytelna, atrakcyjna wizualnie i funkcjonalna, to na pewno zapadnie w pamięć klientom i sprawi, że będą dobrze oceniali firmę. Dlatego podczas projektowania naklejek trzeba zwrócić szczególną uwagę na ich kolorystykę, wielkość i kształt.

Jeśli naklejka wypukła trafi w gusta klientów, ma szansę stać się trwałym nośnikiem reklamy. Taką naklejkę klient może przykleić do laptopa, smartfona lub swojego kalendarza. W efekcie logo firmy będzie dobrze wyeksponowane, a przekaz reklamowy trafi do większego grona odbiorców. Warto podkreślić również, że naklejki wypukłe 3D nie są drogie, a tego rodzaju inwestycja bardzo szybko się zwraca. Dobrze zaprojektowana naklejka sprawi, że klient będzie bardziej zadowolony z produktu lub usługi i chętnie wróci do firmy, lub poleci ją znajomym. Naklejki 3D możesz zamówić, gdy otwierasz nowy dział, wprowadzasz na rynek nowy produkt lub chcesz odświeżyć wizerunek marki.

Specjaliści projektujący naklejki 3D mogą wykonać niemal każdy, nawet bardzo skomplikowany projekt. Eksperci doradzą Ci najlepsze rozwiązania i podpowiedzą, co będzie dobrze wyglądało na naklejce. Współpracując ze specjalistami, szybko stworzysz gadżet reklamowy, który korzystnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy.