Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Orange Flex – oferta dla firm i przedsiębiorców

Orange Flex

Orange Flex to oferta dopasowana do potrzeb małych firm. Swoim numerem i numerami pracowników zarządzasz za pomocą aplikacji – dzięki temu masz pełną kontrolę nad wydatkami. Poznaj Orange Flex dla firm!

Orange Flex dla Firm to rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Dzięki modelowi subskrypcyjnemu nie dotyczą cię żadne długoterminowe zobowiązania. W Orange Flex dla Firm jesteś tak długo, jak chcesz.

Do wyboru masz cztery Plany komórkowe: 15 GB, 30 GB, 50 GB i 100 GB. Wszystkie Plany obejmują także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Raz na miesiąc możesz zmienić ofertę, z której korzystasz. Potrzebujesz więcej GB? Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji Orange Flex, aby zmienić Plan.

Dzięki bezpłatnej usłudze Social Pass możesz korzystać z popularnych mediów społecznościowych bez zużywania danych z paczki. W Orange Flex dla Firm bez ograniczeń korzystasz z Facebooka, Instagrama, Twittera, Messengera i wielu innych portali i komunikatorów.

Orange Flex – telefon dla firmy

W Orange Flex dla Firm formalności załatwiasz za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Znajdziesz ją w sklepie Google Play, App Store i AppGallery. Za pomocą aplikacji możesz przenieść swój numer do Orange Flex lub zamówić kartę SIM z nowym numerem. Wszystko odbywa się zdalnie – swoją tożsamość potwierdzisz za pomocą selfi i zdjęcia dokumentu.

W Orange Flex możesz korzystać z drugiej karty SIM za 0 zł. Dzięki temu jeden numer telefonu możesz obsługiwać za pomocą dwóch urządzeń – np. smartfona i tabletu. Możesz także skorzystać z technologii eSIM. Wirtualną kartę SIM pobierasz na urządzenie – nie musisz fizycznie umieszczać jej w gnieździe.

Orange Flex dla firm – liczy się wygoda

Do swojego konta w Orange Flex dla Firm możesz dodać pięć numerów. Mogą korzystać z nich Twoi współpracownicy. Usługami dodatkowych numerów zarządzasz za pomocą aplikacji – dzięki temu nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane wydatki.

Rachunki za firmowy telefony opłacisz pomocą aplikacji Orange Flex. Jeżeli sparujesz ją z kartą płatniczą, opłaty będą pobierane automatycznie. Do dyspozycji masz także szybkie płatności BLIK. E-faktury otrzymujesz na skrzynkę mailową, znajdziesz je także w aplikacji.

Planujesz zakup telefonów dla firmy? W Sklepie Flex znajdziesz smartfony w atrakcyjnych cenach.

Z Orange Flex prowadzenie firmy staje się łatwiejsze!