Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Orange Flex także dla małych firm – wygodnie z e-fakturą

orange flex

Artykuł sponsorowany

Największe zalety usługi Flex dla firm? Innowacyjny system płatności, wszystkie e-faktury od Orange Flex w jednym miejscu oraz elastyczna oferta. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać dzięki Orange Flex w wariancie dla przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Elastyczna oferta Orange Flex dla firm

Pierwszy na rynku Plan komórkowy w aplikacji mobilnej otwiera się na biznes. Orange Flex dla firm to na razie rozwiązanie, z którego możesz skorzystać, jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą (sprawdź: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm).

Podobnie jak w usłudze da klientów indywidualnych, nie wiążesz się długoterminową umową i dostajesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju oraz w roamingu w UE, a także wbudowany Social Pass czyli korzystanie z popularnych mediów społecznościowych bez limitu transferu. W zależności od tego, ile GB danych potrzebujesz na inne aktywności w sieci, wybierasz z oferty Orange Flex jeden z czterech Planów komórkowych, który w każdej chwili możesz zmienić na wyższy lub niższy.

  • Za 25 zł (19,25 zł + VAT) masz 15 GB (2,65 GB w UE);
  • Za 30 zł (23,10 zł + VAT) masz 30 GB (3,18 GB w UE);
  • Za 50 zł (38,50 zł + VAT) masz 50 GB (5,30 GB w UE);
  • Za 80 zł (61,60 zł + VAT) masz 100 GB (8,47 GB w UE) i możliwość korzystania z sieci 5G.

Dzięki obecnej promocji, bez względu na to, który Plan wybierzesz na start, za pierwszy miesiąc w Orange Flex dla firm zapłacisz tylko 1 zł. Wystarczy, że przed wyborem metody płatności wpiszesz w aplikacji kod FLEX.

Dzięki Orange Flex e-faktury i płatności są wygodne jak nigdy dotąd

Wspomniane już płatności w Orange Flex dla firm rozwiązano tak, że nie musisz robić żadnych przelewów. Za Plan i dodatkowe usługi płacisz z góry na zasadzie miesięcznej subskrypcji. Możesz podpiąć kartę płatniczą i zapomnieć o problemie albo doładować środki Flex za pomocą BLIK-a, co też jest bardzo wygodne.

Po każdej płatności dostajesz od Orange Flex e-fakturę, która jest generowana automatycznie. Co więcej, system ułatwia Ci zachowanie porządku w dokumentach i gwarantuje, że niczego nie zgubisz. Możesz w każdej chwili przesłać daną e-fakturę jeszcze raz na swój adres e-mail. Listę wystawionych przez Orange Flex e-faktur znajdziesz w oddzielnej sekcji w aplikacji.

Dodatkowe możliwości oferty Orange Flex

W ofercie Orange Flex dla firm działa też usługa Flex Rodzina. Pozwala Ci ona przypisać do jednego konta do 5 dodatkowych numerów. Oprócz wspomnianych 4 Planów do wyboru masz tu także Plan bez paczki GB za jedyne 15 zł miesięcznie. Możesz jednak przekazać na ten numer gigabajty z innego Planu, bo w Orange Flex, jeśli chcesz, dzielisz się GB z każdym innym użytkownikiem usługi. Wszystkie numery możesz oczywiście wliczyć w koszty własnej działalności.

Zaletą oferty jest także dodatkowa karta SIM z tym samym numerem za 0 zł i możliwość wyboru eSIM zamiast tradycyjnej karty. Bardzo wygodnie włączysz i wyłączysz też w aplikacji dodatkowe usługi, takie jak na przykład Video Pass, Music Pass czy Game Pass, lub pakiety danych i minut na połączenia międzynarodowe i w roamingu.

Powiązane artykuły

Social, Video i Music Pass w Orange Flex – dlaczego warto mieć te usługi?

teoriabiznesu.pl

Firmowy telefon jako podstawowe narzędzie komunikacji z klientem 

teoriabiznesu.pl