Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Social, Video i Music Pass w Orange Flex – dlaczego warto mieć te usługi?

orange flex

Niemalże każdy korzysta na swoim smartfonie z popularnych aplikacji takich jak Facebook, Messenger, Instagram, Spotify czy YouTube. Na korzystanie z nich zużywamy bardzo dużo danych. Czy jest na to rada? Tak – są nią Social, Video oraz Music Pass, które są dostępne w aplikacji Orange Flex. Przekonaj się, jak działają i dlaczego warto z nich skorzystać.

Social media dostępne jak nigdy

Prawdopodobnie każdy z nas przynajmniej raz dziennie przegląda Facebooka i Instagram oraz korzysta z Messengera. W Orange Flex masz Social Pass , który umożliwia Ci:

  • Nieograniczone korzystanie z komunikatorów i aplikacji social mediowych, takich jak: Facebook, Instagram. Twitter, Viber, Pinterest, TikTok, Messenger i WhatsApp bez zużywania transferu danych.

Social Pass jest wliczony w każdy Plan w Orange Flex.

Ulubiona muzyka bez ograniczeń

Streamowanie muzyki  jest bardzo wygodne. Duża baza utworów pozwala na wyszukiwanie ulubionych kawałków oraz przechowywanie ich na ulubionych playlistach. Dzięki temu możemy słuchać muzyki gdzie i kiedy chcemy. Jeżeli masz wykupioną subskrypcję w jednym z serwisów muzycznych, to warto skorzystać z oferty Orange Flex i oprócz najlepszego dla nas Planu, wybrać również Music Pass. Dzięki tej usłudze możesz słuchać muzyki z serwisów takich jak: TIDAL, Spotify, Amazon Music, Deezer, Apple Music i Polskie Radio bez zużycia danych

Music Pass możesz włączyć jednorazowo lub cyklicznie, już za 5 zł miesięcznie.

Ulubione filmy w Twoim telefonie bez limitu GB

Jeżeli oglądasz dużo filmów i seriali oraz zabawnych filmików na YouTube to przyda Ci się Video Pass od Orange Flex.

Dzięki niemu nie musisz się martwić o zużycie gigabajtów podczas oglądania wideo w serwisach: HBO GO, Netflix, Orange TV GO, YouTube i vod.pl.

Usługę Video Pass możesz włączyć jednym tapnięciem w aplikacji Orange Flex na 1, 7 lub 30 dni, już od 5 zł.

Szybko i wygodnie w aplikacji

Wszystkie usługi dostępne w Orange Flex aktywujesz w aplikacji, wtedy kiedy potrzebujesz – jednym tapnięciem na swoim smartfonie. Wybierając Orange Flex możesz sprawdzić ile i na co zużywasz gigabajty oraz masz pełną kontrolę nad wydatkami dzięki historii płatności. To co, przechodzisz do Flex?

 

Powiązane artykuły

Orange Flex także dla małych firm – wygodnie z e-fakturą

teoriabiznesu.pl