Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Firma

Profesjonalny salon przedłużania włosów w Bielsku-Białej

polecany salon przedłużania włosów

Długie gęste włosy wcale nie muszą być już niedoścignionym marzeniem. Nawet panie, którym brakuje cierpliwości na naturalne zapuszczanie włosów, mogą sprawić sobie prezent w postaci długich, ładnych pasm. Wystarczy odwiedzić dobry salon i zdecydować się na właściwą metodę przedłużania włosów. Do którego salonu fryzjerskiego zadzwonić w Bielsku-Białej?

Jakość w rozsądnej cenie

Przedłużanie włosów to niezwykle popularny zabieg we współczesnych czasach. Kobiety lubią czuć się piękne i zadbane, i w tym celu chętniej umawiają się nie tylko w studio beauty, ale również w salonie fryzjerskim, by odpowiednio zadbać o swoje włosy. Chętnie sięgają po zabiegi odżywiające jak nanoplastia czy botoks na włosy, ale też próbują nowości jak przedłużanie włosów. To pozwala zagęścić i wydłużyć włosy w kilka godzin. Nie trzeba czekać latami, denerwować się złą kondycją włosów czy koniecznością przeczekania niezbyt trafionego strzyżenia. Wszystko dzieje się od razu i na miejscu w salonie fryzjerskim. Włosy „rosną” w mgnieniu oka, a do tego odznaczają się pięknym wyglądem.

Za taki efekt trzeba jednak odpowiednio zapłacić, czasem nawet kilka tysięcy złotych. Takie ceny sprawiają, że niektóre klientki szukają tańszych alternatyw. Czy jednak warto? Wiele pań przekonało się, że niekoniecznie. Wysoka cena dyktowana jest między innymi dopinkami, jakie stosuje konkretny salon przedłużania włosów. Jeśli są to włosy naturalne – dziewicze, polskiego pochodzenia to cena jest wyższa, ale warta inwestycji. Włosy pięknie prezentują się, dopinek nie widać, a do tego łatwiej utrzymać je w dyscyplinie.

Warto także pamiętać, że niską cenę oferują fryzjerzy bez większego doświadczenia w doczepianiu włosów. Tu również warto być ostrożnym, ponieważ źle dopasowana metoda osłabia włosy i prowadzi do ich nadmiernego wypadania.

Założone włosy, co dalej?

W przedłużaniu włosów ważne jest wykonanie samej metody, ale również sam „serwis”, jaki oferuje fryzjer. Warto sprawdzić czy salon przedłużania włosów zapewnia nie tylko korektę, ale też np. zmianę koloru przedłużanych włosów albo rozczesywanie kołtunów bądź przerabianie końcówek pod wybraną metodę. Taki serwis zapewnia np. jeden z lepszych salonów w Bielsku-Białej Tagomago Hair. To pozwala mieć pewność, że klientka nie zostanie sama również w przyszłości i zawsze może liczyć na pomoc, jeśli włosy przestaną pięknie prezentować się albo będą wymagały natychmiastowej poprawy.

Pielęgnacja przedłużanych włosów

Przedłużane włosy wymagają więcej uwagi i zrozumienia. Trzeba do nich dopasować zasady pielęgnacji, inwestując w odpowiednie kosmetyki czy narzędzia. Również salon przedłużania włosów może aktywnie wspierać w zabiegach regeneracyjnych, dobierając odpowiednie kuracje do takich włosów. Warto z nich korzystać, by troszczyć się o kondycję naturalnych kosmyków, które są dodatkowo obciążone doczepkami. Tu szczególnie sprawdzić się może optymalnie nawilżający zabieg nanoplastii, który bazując na naturalnych olejach, kolagenie i białku pszenicy, kompleksowo nawilża włosy, pozostawiając je gładkie i mocne. O tym jednak, jaki zabieg będzie najbardziej odpowiedni dla włosów przedłużanych, najlepiej zadecyduje doświadczony fryzjer. Dlatego warto od czasu do czasu pokazać się w salonie i zasięgnąć profesjonalnej porady.

Co poza usługą przedłużania włosów gwarantuje profesjonalny salon?

Salon przedłużania włosów to wyjątkowe miejsce, gdzie każda klientka również powinna czuć się wyjątkowo. Dlatego zabieg przedłużania włosów obowiązkowo powinna poprzedzać właściwa konsultacja, by odpowiednio dobrać metodę, kolor czy strukturę włosów oraz rozwiać wszelkie wątpliwości klientki. Sam zabieg powinien zacząć się od właściwego oczyszczenia głowy, a zakończyć się nie tylko doczepieniem kosmyków, ale też wymodelowaniem ich. Co potem? Wychodząc z dobrego salonu, klientka nie będzie zadawać sobie takiego pytania, ponieważ uzyska praktyczne porady, jak dbać o swoje włosy, jakich kosmetyków używać i czego nie stosować, by efekt gładkich i pięknych włosów utrzymał się jak najdłużej.