Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Motoryzacja

Poznaj zalety CUPRY Formentor dla Twojej firmy

Poznaj zalety CUPRY Formentor

Zastanawiasz się nad samochodem do firmy? CUPRA Formentor wydaje się być w sam raz. Nie musisz już patrzeć na cenę, ponieważ Volkswagen Financial Services oferuje dogodne finansowanie, w tym korzystny leasing, który pozwoli Ci cieszyć się nowym autem bez nadmiernego obciążenia finansowego.

Jeśli prowadzisz własną działalność, możesz wybrać Leasing JAK ABONAMENT i użytkować nowy samochód, płacąc niewielkie raty dostosowane do Twoich potrzeb. Prosty kalkulator pomoże Ci ustawić parametry, takie jak wysokość opłaty wstępnej czy roczny limit kilometrów, aby znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie.

Nie musisz dysponować gotówką, aby użytkować CUPRĘ Formentor. Opłata początkowa się od 0%, a w trakcie finansowania spłacasz tylko prognozowany spadek wartości CUPRY. Dlatego rata jest na tak atrakcyjna.

Samodzielnie skalkulujesz ratę, tak by nie obciążała firmowego budżetu. Miesięczna opłata będzie inna w zależności od okresu finansowania i ewentualnej opłaty początkowej. Leasing w  Volkswagen Financial Services to doskonałe rozwiązanie dla rozwijania biznesu lub codziennych spraw.

Moc i Elegancja w Jednym

CUPRA Formentor to auto z adrenaliną, które na swój widok sprawia, że serce bije szybciej. Maksymalna moc, którą osiąga wersje beznynowe, to 310 KM, a elegancki wygląd zewnętrzny oraz liczne funkcje zapewniające doskonałą łączność sprawiają, że jazda staje się czystą przyjemnością.

Ten crossover emanuje gracją, dynamizmem i czystą drapieżnością. Z wyrzeźbioną linią nadwozia, dynamicznym spojlerem i drapieżnym przodem, CUPRA Formentor idealnie wpisuje się w DNA marki. Dodatkowo, liczne funkcje zapewniające kierowcy łączność z samochodem oraz wzbogacające wrażenia z jazdy sprawiają, że każda podróż staje się wyjątkowym doświadczeniem.

Jeśli marzysz o posiadaniu nowego, niezawodnego samochodu dla swojej firmy, CUPRA Formentor w leasingu lub kredycie to idealne rozwiązanie. Skorzystaj z dostępnych opcji finansowania i ciesz się komfortem jazdy oraz wyjątkowym stylem CUPRY Formentor już dziś! Jeśli interesuje Cię leasing CUPRA Formentor, skontaktuj się z Volkswagen Financial Services, numerem 1 w finansowaniu samochodów*.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023