Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Pieniądze

Czy McDonald’s i KFC jest otwarty w Boże Ciało?

sklepy

W 2020 roku Boże Ciało przypada na 11 czerwca.

Czy restauracja McDonald’s jest otwarta w Boże Ciało? Czy KFC jest otwarty w czwartek? Jakie są godziny otwarcia?

W tym roku Boże Ciało przypada na 11 czerwca 2020 roku, Jest to czwartek, a większość sklepów będzie w ten dzień zamknięta. W związku z bardzo szerokim zainteresowaniem wpisu mówiącego o tym czy McDonald’s i KFC będą otwarte w wigilie, postanowiliśmy opublikować wpis, mówiący o godzinach otwarcia restauracji w Boże Ciało.

W Boże Ciało McDonald’s będzie otwarty?

Wszystkie wielkopowierzchniowe sklepy w ten dzień będą zamknięte. Co jednak z restauracjami? Okazuje się, że McDonald’s w Boże Ciało będzie otwarty, ale nie wszędzie. Wprawdzie większość restauracji będzie otwarta, to jednak niektóre centra handlowe nie będą otwarte. Oznacza to że restauracje znajdujące się wewnątrz, będą zamknięte. Wszystkie sklepy, łącznie z McDonald będą nieczynne. A co z KFC?

KFC w Boże Ciało będzie czynne?

Restauracje KFC, podobnie jak McDonald’s, będą czynne tylko w wybranych lokalizacjach. Warto zaznajomić się na stronie, jakie są godziny otwarcia restauracji KFC i czy w ogóle w danej lokalizacji uda nam się zjeść posiłek. Z racji tego, że większe centra handlowe są pozamykane, funkcjonujące w nich sklepy także nie będą czynne.

W obu przypadkach zachęcamy do wejścia na stronę internetową i zapoznania się z godzinami otwarcia i funkcjonowania poszczególnych restauracji.

Powiązane artykuły

7 czerwca to niedziela bez handlu? Czy McDonald’s i KFC będą jutro otwarte?

teoriabiznesu.pl

Żabka, McDonald’s, KFC i inne sklepy otwarte w majówkę?

teoriabiznesu.pl

Czy KFC i McDonald’s są otwarte w Wigilię 24 grudnia?

teoriabiznesu.pl