Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Blisko ludzi

Żabka, McDonald’s, KFC i inne sklepy otwarte w majówkę?

sklepy

W dniu dzisiejszym tj 2 maja większość sklepów jest czynnych. Większe dyskonty takie jak Biedronka, Lidl czy Tesco funkcjonują normalnie. Podobnie jest barami szybkiej obsługi. Wolna majówka nie dotyczy restauracji takich jak Mcdonald’s i KFC. 2 maja lokale będą czynne normalnie.

W dniu dzisiejszym warto zaopatrzyć się w podstawowe produkty, ponieważ jutro wiele sklepów będzie zamkniętych. W nasze zakupy zaopatrzymy się jedynie na stacjach benzynowych i mniejszych osiedlowych sklepach.

Żabka, McDonald i KFC w majówkę

Restauracje McDonald’s w większości wypadków są czynne 2 maja. Podobnie jest z restauracją KFC i sklepami sieci Żabka. 3 maja musimy liczyć się z ograniczeniami w sprzedaży, dlatego warto zaopatrzyć się w potrzebne produkty już dzisiaj. O tym czy w/w restauracje będą czynne czytamy na poszczególnych witrynach sklepów.

Biedronka i Lidl także otwarte 2 maja

Lidl i sklepy sieci Biedronka także będą otarte 2 maja. Zakupów nie zrobimy jednak dzień później 3 maja. Wszystkie większe sklepy będą pozamykanie ,a zakupy dokonamy dopiero w sobotę. Możemy skorzystać z mniejszych sklepów takich jak Żabka lub innych prywatnych dyskontów osiedlowych.

Wcześniej informowaliśmy o utrudnieniach jakie możemy mieć przy księgowaniu przelewów. Chcąc dokonać zakupów sprawdźmy czy spodziewany przelew przyjdzie na czas.

Czy McDonald’s jest otwarty 3 maja?

Aktualizacja

Na naszym Facebooku opublikowaliśmy aktualizację dotyczącą otwarcia restauracji McDonald’s – 3 maja 2019 roku.

Kliknij tutaj, aby przejść na naszego facebooka
Nie zapomnij polubić naszej strony

Powiązane artykuły

Biedronka, Lidl, Netto – Do której są otwarte w wielką sobotę 3 kwietnia?

teoriabiznesu.pl

2 maja 2020 roku to Dzień Flagi – Co to jest za święto?

teoriabiznesu.pl

Czy McDonald i KFC jest otwarty 15 sierpnia w Święto Wojska Polskiego

teoriabiznesu.pl