Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

7 czerwca to niedziela bez handlu? Czy McDonald’s i KFC będą jutro otwarte?

sklepy

W związku z wprowadzeniem niedziel handlowych i tych bez handlu nieraz problematyczne może być stwierdzenie, która z nich jest akurat handlowa. Czy jutro, tj 7 czerwca zrobimy zakupy? Co z restauracjami takimi jak McDonald’s i KFC?

7 czerwca to niedziela bez handlu

7 czerwca 2020 roku przypada w niedzielę i jest ona niedzielą bez handlu. Otwarte mogą być sklepy o małych powierzchniach, za ladą których staną właściciele. Zakupy można zrobić także w piekarni, cukierni, na stacji benzynowej, aptece czy w kwiaciarni. Złamanie przepisu przez właściciela, może skutkować dotkliwą karą.

Niedziele handlowe w 2020 roku

Zgodnie z ustawą, która ogranicza handel w drugi dzień weekendu, zakupy zrobimy  w ostatnią niedzielę czerwca oraz sierpnia, a także w te, które poprzedzają Boże Narodzenie.

Czy McDonald’s i KFC będą jutro otwarte

A co z restauracjami, typu McDonald’s i KFC? Czy będą one otwarte? Otóż większość z nich będzie otwarta dla klientów. Wyjątek mogą stanowić restauracje zlokalizowane na terenie centrów handlowych. Dodatkowo warto zajrzeć na oficjalne strony McDonald’s i KFC, w celu dokładnego sprawdzenia, która placówka obsługuje klientów w niedzielę bez handlu.

Powiązane artykuły

Żabka, McDonald’s, KFC i inne sklepy otwarte w majówkę?

teoriabiznesu.pl

Czy KFC i McDonald’s są otwarte w Wigilię 24 grudnia?

teoriabiznesu.pl

Czy KFC i McDonald’s są otwarte w Boże Narodzenie

teoriabiznesu.pl