Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Pieniądze

Jak funkcjonalnie i tanio urządzić mieszkanie na wynajem? Opinie ekspertów Agaty są odpowiedzią na rozterki

Jak funkcjonalnie i tanio urządzić mieszkanie na wynajem

Urządzając mieszkanie na wynajem, pamiętaj, że to nie Ty będziesz z niego korzystać. Opinie ekspertów sklepów Agata są zgodne – warto postawić na uniwersalny, ponadczasowy styl i wybierać wyposażenie, które posłuży przez długi czas. Sprawdź pozostałe wskazówki dekoratorów.

Funkcjonalne mieszkanie na wynajem, czyli jakie?

Jeśli chcesz, by aranżowane przez Ciebie mieszkanie na wynajem było funkcjonalne, zachowaj neutralność. Własne upodobania odłóż na bok i zdecyduj się na rozwiązania, które są przede wszystkim uniwersalne i praktyczne. Zamiast pięknej, ale nieustawnej sofy wybierz rozkładaną kanapę, która będzie także dodatkową przestrzenią do przechowywania. Zrezygnuj z pomalowania ścian na intensywne kolory na rzecz stonowanych i ponadczasowych barw; takich jak biel, szarość czy beż.

Złote zasady urządzania mieszkania na wynajem

To, że nie urządzasz mieszkania dla siebie, nie oznacza, że możesz wybrać tanie materiały czy meble niskiej jakości. Pamiętaj, że to tylko pozorna oszczędność, bo po krótkim czasie kiepskie wyposażenie wymaga wymiany na nowe. Po drugie, dopasuj meble i dodatki do preferencji i potrzeb przyszłych lokatorów. Przykłady? W mieszkaniu wynajmowanym przez studenta przyda się biurko, a jeśli ma z niego korzystać młode małżeństwo, w sypialni powinny znaleźć się podwójne łóżko i dwie szafki nocne.

Meble ze sklepu Agata – opinie użytkowników

Zastanawiasz się, gdzie kupić funkcjonalne meble do wynajmowanego mieszkania? Bogatą ofertę takich produktów znajdziesz w jednych z najpopularniejszych w Polsce sklepów z wyposażeniem wnętrz Agata. Zanim zdecydujesz się na konkretny zestaw, sprawdź, jakie meble rekomendują inni klienci tych salonów. Opinie o Agacie znajdziesz tutaj: https://finanse.wp.pl/mieszkanie-na-wynajem-w-jakie-meble-zainwestowac-opinie-eksperta-sieci-agata-6742954395433536a. Klienci polecają szczególnie: modułowe systemy kuchenne, narożniki z funkcją spania czy przesuwne szafy.

Meble, których nie powinno zabraknąć w wynajmowanym mieszkaniu

W wynajmowanym mieszkaniu, zwłaszcza jeśli jest ono niewielkie, ultrafunkcjonalne meble są na wagę złota. Jakie sprzęty spełniają to kryterium? Basicowy zestaw kuchenny z kompaktowymi, ale pojemnymi szafkami, narożna szafa na ubrania, modułowe łóżko z pojemnikiem na pościel czy biurko połączone z regałem. Jeśli nie masz pomysłu na sprytne urządzenie wnętrza, zapoznaj się z poradami ekspertów i inspiracjami, które są dostępne na stronie internetowej Agaty.