Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Pieniądze

Kredyt gotówkowy przez internet

kredyt gotówkowy

Czy wiesz, że dzisiaj nie musisz już odwiedzać kolejnych oddziałów banków, by poznać ich ofertę, dzięki której będziesz mógł zaciągnąć kredyt gotówkowy? Okazuje się, że Polacy są liderami, patrząc na wszystkich mieszkańców Europy w zakresie wykorzystywania nowoczesnej, mobilnej bankowości.

Właśnie dlatego instytucje bankowe, które komercyjnie funkcjonują na terenie naszego kraju, powszechnie już oferują kredyt gotówkowy przez internet ( wszystkie oferty możesz porównać na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe ). Nie ma wątpliwości, że polscy kredytobiorcy oczekują całkowitego komfortu współpracy z bankami właśnie online i dokładnie tym samym, pośrednim sposobem chcą wnioskować o kredyt gotówkowy. Sprawdź szczegóły.

Kredyt gotówkowy online – kluczowe atuty

Dlaczego Polacy stawiają dzisiaj na korzystanie z bankowości mobilnej? Przede wszystkim taka opcja oszczędza czas, a przy tym jest optymalnie komfortowa. By zaciągnąć kredyt gotówkowy, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Co więcej, wniosek elektroniczny można wysłać z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, dzięki czemu finansowe wsparcie udzielane jest rzeczywiście wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Co więcej, typowy jest już kredyt gotówkowy przez internet w 15 minut, bo właśnie tyle przeciętnie trwa weryfikacja wniosku potencjalnego kredytobiorcy i wystawienie decyzji pozytywnej. Po wydaniu takowej środki natychmiast zostają przelane na wskazane konto – nie ma tutaj znaczenie pora dnia czy dzień tygodnia.

Kredyt gotówkowy, o który można wnioskować bez wychodzenia z domu i udzielany jest poprzez kontakt całkowicie pośredni, wykazuje jeszcze więcej zalet. Bardzo często charakteryzuje się znacznie lepszymi warunkami współpracy, aniżeli ten udzielany w tradycyjnym oddziale banku. Kredytobiorcy mogą liczyć na tańsze zobowiązanie, wygodną współpracę i jest to zawsze szybki kredyt gotówkowy przez internet.

To nadal nie wszystkie atuty, bo trzeba wspomnieć, że banki coraz częściej oferują kredyt gotówkowy bez zaświadczeń przez internet. Okazuje się, że nie wszystkie instytucje bankowe weryfikują zdolność kredytową poprzez dostarczenie zaświadczenia o generowanych dochodach. Nierzadko wystarczy dostęp do wpływów na konto bankowe, w większości przypadków instytucje bankowe generują również raporty BIK i KRD, by poznać historię kredytową potencjalnego klienta. Taka analiza wypłacalności przyszłego kredytobiorcy jest najczęściej wystarczająca.

W sieci znajdziemy też bez problemu specjalne oferty kredytowe dla stałych i zupełnie nowych klientów. Internet jest ogromną skarbnicą wiedzy, która zresztą w błyskawicznym tempie pozwala też porównać co najmniej kilka ofert, zanim kredytobiorca złoży wniosek w wybranej instytucji bankowej.

Jak zaciągnąć kredyt gotówkowy przez internet?

Sam proces ubiegania się o kredyt gotówkowy przez internet bez zaświadczeń czy też charakteryzujący się innymi zaletami jest niezwykle prosty i wygodny. Należy jedynie wypełnić elektroniczny wniosek. Na taką czynność należy poświęcić dosłownie kilka minut, wpisując dane z dowodu osobistego, preferowaną wartość zobowiązania, dogodną liczbę spłaty comiesięcznych rat. Niektóre banki proszą też o deklarację w zakresie generowanych dochodów czy wysokości stałych kosztów, natomiast do wniosku nie trzeba załączać żadnych potwierdzeń wybranych zapisów.

Po wysłaniu wniosku online następuje natychmiastowa weryfikacja potencjalnego klienta. W przypadku kredytów internetowych jest ona zawsze uproszczona, a same banki wydają decyzję o udzieleniu kredytu nawet w kilka minut. Jeśli ta jest pozytywna, środki natychmiast trafiają na podany numer rachunku bankowego. Cała procedura od rozpoczęcia wypełniania elektronicznego wniosku do wypłaty potrzebnych środków trwa nierzadko jedynie 15 minut.

Jak znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy online?

Internet może służyć nie tylko do kontaktu z bankiem czy wnioskowania o kredyt gotówkowy. Jest też doskonałym źródłem wiedzy o tego rodzaju zobowiązaniach. W sieci bez problemu znaleźć można narzędzia, dzięki którym udaje się porównać co najmniej kilka konkurencyjnych względem siebie propozycji. Jak wiemy, nie ma dwóch identycznych ofert, a każdy kredyt jest na tyle elastyczny, że można dopasowywać go względem indywidualnych potrzeb. Zestawienia dają jednak doskonały obraz bieżącej sytuacji na rynku usług finansowych, bo te zmieniają się diametralnie.

Na pewno warto skorzystać z rankingów kredytowych, które porównują kluczowe dla opłacalności i atrakcyjności czynniki wybranych kredytów gotówkowych. Tutaj ujęte zostają wartości oprocentowania, marży, wysokości comiesięcznych rat czy okresu trwania umowy z bankiem. W tych zestawieniach uwzględnia się też formę współpracy i kontaktu pomiędzy kredytobiorcą a instytucją bankową, przedstawia dodatkowe ograniczenia albo bonusy, na jakie może liczyć klient. Wszystko po to, by móc wybrać internetowy kredyt gotówkowy „szyty na miarę” indywidualnych potrzeb.

Powiązane artykuły

Jak znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy?

teoriabiznesu.pl