Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Pieniądze

Kupno mieszkania i remont, a przechowywanie rzeczy

kowale

Przez ostatnie kilka, kilkanaście miesięcy rynek nieruchomości przechodził prawdziwy kryzys. Wysoka inflacja, stale rosnące ceny mieszkań, a jednocześnie bardzo drogie kredyty uniemożliwiały wielu osobom przeprowadzkę do wymarzonego mieszkania. Obecnie sytuacja ta uległa zmianie. Ułatwienia związane z zakupem pierwszego mieszkania sprawiły, iż ludzie na nowo migrują i kupują własne nieruchomości. Planujesz zakup mieszkania i zdanie obecnie wynajmowanego lokalu? Nie chcesz przedłużać umowy wynajmu, a jednocześnie obawiasz się, iż czas otrzymania kredytu, a co za tym idzie zakupu nowej nieruchomości w związku z dużym obłożeniem w bankach może ulec wydłużeniu? Planujesz zamieszkać na kilka dni lub tygodni u rodziny lub w hotelu, ale nie wiesz co przez ten czas zrobić ze wszystkimi swoimi rzeczami? Mamy na to rozwiązanie!

Wynajem magazynu – czy to dobry pomysł?

Magazyny samoobsługowe Less Mess Storage to idealny wybór zarówno na krótko- jak i długotrwałe wynajmy. Z łatwością przechowasz tam wszystkie swoje rzeczy przez taki czas jaki będziesz potrzebować. Umożliwia to elastyczna umowa, którą możesz podpisać na tydzień, miesiąc lub czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Firma magazynowa Less Mess Storage posiada 12 oddziałów w Polsce. Jeden z nich znajduje się w Trójmieście przy ulicy Energetycznej 13. Szczegóły dotyczące tego obiektu znajdziesz na stronie internetowej https://www.lessmess.storage/trojmiasto-kowale/.

Oddział w Kowalach zlokalizowany jest w pobliżu autostrady A1 oraz obwodnicy między dwoma węzłami, co znacznie ułatwia dojazd. Jest to jeden z największych self storage w Polsce znajdujący się w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska. Charakteryzuje się nie tylko nowoczesnymi systemami zabezpieczeń, ale również komfortem i wygodą –  w obiekcie znajduje się wygodna, duża strefa rozładunkowa, parking dla klientów oraz dostępne są wózki do przewozu rzeczy. Wynajem powierzchni magazynowej to bardzo komfortowe rozwiązanie.

Wygodne magazyny do wynajęcia

W Less Mess Storage dostępny jest szeroki wybór rozmiarów pomieszczeń. W zależności od tego, jak dużo rzeczy czy mebli posiadasz, możesz wybrać dogodny rozmiar przestrzeni magazynowej. Nie wiesz na jaki rozmiar pomieszczenia magazynowego się zdecydować? Nie martw się. Wiele Klientów ma z tym problem. Personel obiektu chętnie pomoże Ci w doborze właściwego pomieszczenia, dzięki czemu nie będziesz musiał płacić za zbyt dużą, niewykorzystaną przestrzeń magazynową, a jednocześnie wszystkie rzeczy, które chcesz tam przechować się do niej zmieszczą i nie będziesz musiał szukać żadnych dodatkowych rozwiązań.

Kupno mieszkania to duże przedsięwzięcie. Less Mess Storage pozwoli Ci w tym przełomowym, choć niełatwym czasie na redukcję stresu związanego z lękiem podyktowanym koniecznością znalezienia chwilowej przestrzeni do przechowywania swoich przedmiotów.