Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Pieniądze

Net Pocket – serwis, który przeciera szlaki

Net-Pocket

Wyobraź sobie, że kupując online, oszczędzasz dzięki cashbackowi, a jednocześnie wspierasz swoich ulubionych twórców internetowych. Zastanawiasz się, czy to w ogóle możliwe? No pewnie – jest przecież Net Pocket!

Coś dla cashbackowych ekspertów

Badanie „E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska” nie pozostawia wątpliwości: już ponad ¾ Polaków (77%) kupuje w sieci. Coraz większe grono entuzjastów zakupów internetowych to zarazem rosnąca grupa poszukiwaczy promocji i łowców rabatów. Właśnie z myślą o nich powstają platformy cashbackowe, na których „wyjadacze wisienek” mogą znaleźć najkorzystniejsze oferty zwrotu za zakupy online zebrane w jednym miejscu.

Cashbackowi eksperci uwielbiają oszczędzać na tym, co i tak kupują na co dzień, a każda dodatkowa zniżka sprawia, że krew w ich żyłach zaczyna krążyć szybciej. Wielu z nich to ludzie o wielkim sercu, którzy bardzo lubią się dzielić. Dostrzegli to twórcy serwisu Net Pocket i stworzyli miejsce, gdzie można jednocześnie odkładać środki i przekazywać je innym.

Net Pocket – co to takiego?

Serwis Net Pocket jest wyjątkowym miejscem. Nie dość, że znajdziesz tu aktualne oferty cashbacku z ponad 1200 sklepów z kilkunastu branż i wydasz sporo mniej na internetowe zakupy, to jeszcze dostaniesz okazję do wsparcia kreatywnych umysłów. O co chodzi? To proste: kupujesz przez Internet, oszczędzasz i masz możliwość podzielenia się tymi oszczędnościami z twórcami, którzy marzą o podboju Internetu zbudowaniu własnej społeczności.

Net Pocket – jak wygląda rejestracja?

Zacznijmy od początku, czyli od utworzenia Twojego konta użytkownika. Aby zarejestrować się w serwisie Net Pocket i na własnej skórze odczuć „magię cashbacku”, wystarczy poświęcić dosłownie kilka minut.

Krok 1. Wchodzisz na stronę https://net-pocket.com/.

Krok 2. Klikasz „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony.

Krok 3. Wybierasz sposób rejestracji (w wersji tradycyjnej podajesz adres e-mail i hasło, ale możesz też skorzystać z opcji rejestracji przez Facebooka, Konto Google albo Apple).

Krok 4. Zapoznajesz się z treścią regulaminu i zaznaczasz okienko „Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu serwisu i akceptuję jego postanowienia”.

Krok 5. Klikasz „Zarejestruj się”.

Krok 6. Aktywujesz swoje konto, klikając link, który przyjdzie na podany wcześniej adres e-mail.

Krok 6. Gotowe! Właśnie zyskujesz dostęp do ponad 1200 ofert cashbacku i listy Twórców, których pracę możesz docenić.

A skoro już o Twórcach mowa… Net Pocket to również miejsce dla nich. Masz własny kanał na YouTube? Marzysz o zostaniu influencerem? Dopiero zaczynasz dzielić się swoją pasją w sieci i szukasz sposobów na dotarcie do większej liczby osób? A może potrzebujesz środków na rozwój autorskiego projektu internetowego? Jeśli odpowiedziałeś „tak” na chociaż jedno z tych pytań, zdecydowanie przyszedł czas na to, by założyć na Net Pocket Konto Twórcy i pokazać się światu!

Założenie konta – bez względu na to, czy jesteś maniakiem cashbacku czy twórcą – nic nie kosztuje.

Zbieraj punkty cashback – to one są najważniejsze!

Istotą działania serwisu Net Pocket są punkty cashback. Zbierają je zarówno oszczędzający zakupoholicy, jak i Twórcy. Jako użytkownik otrzymasz je za każde zakupy, których dokonasz za pośrednictwem serwisu w jednym ze sklepów partnerskich Net Pocket i za które zapłacisz kartą płatniczą. Maksymalnie 72 godziny od dokonania takiego zakupu, punkty pojawią się na Twoim koncie jako „Oczekujące”. Kiedy sklep znajdujący się na Liście Partnerów Net Pocket potwierdzi sfinalizowanie transakcji, trafią do kategorii „Zaakceptowane”.

Pierwsza dobra wiadomość jest taka, że Twoje punkty cashback nie mają określonego z góry terminu ważności. Możesz zbierać je tak długo, jak chcesz. Warunkiem niezbędnym do zlecenia ich wypłaty jest uzbieranie co najmniej 10 000 punktów (każde 1000 punktów to równowartość 1 dolara amerykańskiego; zebrane przez Ciebie środki mogą zostać przelane na konto PayPal lub  bezpośrednio na Twój rachunek bankowy).

Jest też druga dobra wiadomość. Jeśli chcesz podzielić się punktami z ulubionym twórcą i podziękować mu w ten sposób za jego pracę, w każdej chwili możesz przekazać ich dowolną ilość (oczywiście dotyczy to punktów ze statusem „Zaakceptowane”). Im więcej przekazanych punktów, tym wyższa pozycja Twórcy w rankingu Net Pocket i więcej możliwości rozwoju.

Net-Pocket sprawdz

Jak ułatwić sobie korzystanie z serwisu Net Pocket?

Jako doświadczonego tropiciela promocji internetowych na pewno nie trzeba przekonywać Cię, że wygoda korzystania z serwisu www to absolutna podstawa. Twórcy Net Pocket o tym nie zapomnieli. W sklepach Google Play i Apple App Store czeka na Ciebie aplikacja mobilna do pobrania na smartfony z systemem Android oraz iOS.

Jeżeli korzystasz z Google Chrome lub Firefoxa, możesz też zainstalować dedykowaną wtyczkę Net Pocket, dzięki której nie przegapisz żadnej nowej oferty cashbacku i zagłosujesz na ulubionych Twórców z poziomu przeglądarki internetowej.

Czy warto korzystać z Net Pocket?

Fani cashbacku mogą już zacierać ręce. Net Pocket to serwis, który cały czas się rozwija i w najbliższej przyszłości planuje dodanie do Listy Partnerów kolejnych sklepów. Powody do zadowolenia z pewnością mają też twórcy – w końcu powstało kolejne miejsce umożliwiające im zdobycie niezbędnego finansowania i dotarcie do nowych odbiorców. Pomysł połączenia oszczędzania i dzielenia się na pewno spodoba się nie tylko geekom. My w każdym razie gorąco polecamy przynajmniej przetestowanie Net Pocket.

sklepy Net-Pocket

Powiązane artykuły

Polacy mają coraz więcej kart płatniczych

teoriabiznesu.pl