Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Pieniądze

Przerwa techniczna w banku BGŻ, Pekao24, Getin Noble i Idea Banku

kod swift iban

BGŻ, Getin Noble Banku i Idea Bank ogłosiły przerwy techniczne uniemożliwiające dostęp do niektórych usług. Dodatkowo o takiej przerwie informował Bank Santander o czym informujemy w tym artykule – Przerwa techniczna w Banku Santander.

Przerwy techniczne w banku

BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas poinformował na swojej stronie internetowej o planowanej przerwie w dostępie do bankowości internetowej. Prace serwisowe maja zostać przeprowadzone 10 maja od godziny 23:00 do godziny 00:00. Przerwa ta jest na tyle krótka, ze nie powinna zakłócić poprawnego przepływu gotówki na naszym koncie. Zakupy które chcemy dokonać w internecie, należy zrealizować poza godzinami prac serwisowych w banku BGŻ BNP Paribas

Pekao24

W najbliższy weekend przerwę techniczną zapowiedział także Bank Pekao24. 11 maja br. od godziny 7:00 do godziny 20:00 użytkownicy mogą mieć problem z dostępem do składania zleceń w serwisie Pekao24Makler. Dodatkowo, także 11 maja od godziny 7:00 do 7:20 wystąpi przerwa w dostępie do serwisu Pekao24, a także do bankowej aplikacji mobilnej PeoPay.

Getin Noble Bank

Getin Noble Bank także poinformował swoich klientów o pracach konserwacyjnych, które odbędą się w dniu 11 na 12 maja 2019 roku ( z soboty na niedzielę ). Przerwa w dostępie do bankowości mobilnej i internetowej nastąpi w godzinach 23:35-05:55.

Idea Bank

W dniu 10 maja 2019 roku na przerwę techniczną musza być przygotowani klienci Idea banku. Przerwa ma potrwać od godziny 22:00 do godziny 6;00 dnia następnego. W tym czasie nie będzie działać bankowość internetowa i dostęp do usługi Idea Cloud.

Powiązane artykuły

17 i 18 maja przerwa techniczna w Santander Banku

teoriabiznesu.pl

Santander Bank i ING – co nie zadziała w weekend

teoriabiznesu.pl

mBank zapowiada przerwę techniczną z 21 na 22 października

teoriabiznesu.pl