Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Co oglądać w telewizji?

Co oglądać w telewizji?

W telewizji można znaleźć wiele różnych produkcji. Ilość seriali czy filmów, którą można obejrzeć jest ogromna. Niektóre z nich są bezpośrednio stworzone przez daną stację, a inne po porostu przez nią emitowane. Jednak każdy ma swoje ulubione produkcje, które ogląda codziennie lub w wybrane dni i to jest jego osobista tradycja. I na pewno nie wyobraża sobie tego żeby opuścić jakiś odcinek. Ale tak właściwie to co ciekawego można obejrzeć w telewizji? Jeśli się nad tym zastanawiasz to koniecznie sprawdź co dla ciebie przygotowaliśmy!

Zakochani po uszy

Serial przedstawia losy Asi i Piotra. Minęło wiele lat, a ich losy znowu się spotkały. Kiedyś łączyła ich piękna, wakacyjna miłość. Teraz jednak ich życie bardzo się zmieniło. Asia planuje otworzyć swój pierwszy gabinet weterynaryjny i przechodzi przez ciężki dla niej czas, ponieważ rozstała się z chłopakiem. Natomiast Piotr jest w wieloletnim związku z Sylwią, z którą spotyka się od liceum. Mama mężczyzny i jego partnerka starają się nakierować go w stronę wielkiej kariery i luksusowego życia. Czy losy dwójki zakochanych znowu się spotkają? A może Piotr postanowi zostać u boku swojej obecnej ukochanej?

Ojciec Mateusz

Akcja serialu rozgrywa się w Sandomierzu, gdzie na pozór życie jest spokojne i bezproblemowe. Jednak w rzeczywistości wygląda to inaczej. Nawet w tym malowniczym miasteczku przestępcy nie śpią. Policjanci z lokalnej komendy na pewno się tam nie nudzą. Inspektor Możejko razem ze swoimi aspirantami stara się rozwiązać każdą, nawet najtrudniejszą sprawę. Niestety nie każda sprawa jest tak prosta jak może się to wydawać. Ale dla księdza Mateusza nie ma nierozwiązanej zagadki, sandomierscy policjanci zawsze mogą na niego liczyć. Aby dokładnie śledzić losy mieszkańców Sandomierza musisz oglądać każdy odcinek. Jeśli nie możesz któregoś obejrzeć to z pomocą przychodzi program tv, w którym sprawdzisz kiedy emitowane będą powtórki.

M jak miłość

Od 2000 roku serial niezmiennie znajduje się w czołówce po względem oglądalności. To opowieść o trzypokoleniowej rodzinie. Barbara i Lucjan to para, która doczekała się całej gromadki dzieci: Małgosi, Marka, Marty oraz Marysi. Życie w Grabinie było spokojne i bezproblemowe. Jednak wszystko się zmienia, gdy ich dzieci zaczynają układać sobie życie. Miłość jest głównym wątkiem serialu, która przedstawiona jest w nim w wielu barwach.

Brzydula

Losy bohaterów zmieniły się diametralnie w ciągu ostatnich 10 lat. Ula, która kiedyś była najlepszą asystentką w firmie F&D, poświęciła się karierze żony i matki. Kobieta tęskni za swoim dawnym życiem, jednak jej szczęśliwa rodzina rekompensuje jej wszystko. Marek zajmuje się firmą, ale bez Uli nie idzie mu to najlepiej. Musi mierzyć się z kolejnym kryzysem w firmie. Mężczyzna nie chce martwić swojej żony problemami związanymi z firmą, więc zatrudnia nową asystentkę, którą jest piękna Nadia. Pewne wydarzenia sprawiają, że Ula chce wrócić do pracy w F&D. W firmie czeka ją wiele nowych wyzwań. Jak kobieta poradzi sobie z tym wszystkim? Czy małżeństwo Uli i Marka przetrwa ciężkie chwile?