Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Eko gadżety biznesowe – bądź Eko!

eko notesy kraft

Trend Eko na dobre wpisał się do naszego życia. Nie jest już tylko modny, ale wręcz wymagany. Segregowanie śmieci, wymiana pieców węglowych na alternatywne źródła energii czy ograniczanie emisji spalin samochodowych to fakty. Praktycznie na każdym kroku widać podjęcie prób zmierzające do ochrony środowiska. Dotyczą one nie tylko miast, dużych korporacji, ale nawet mniejszych firm prosperujących na lokalnym rynku. Dlatego też eko gadżety na stałe zagościły w firmach. Jako potwierdzenie ekologicznego myślenia oraz wspomaganie działań eko.

Eko gadżety – dla kogo?

Eko gadżety to sposób na wręczenie swoim pracownikom i kontrahentom firmowych upominków. Nie tylko podziękujemy im za współprace, zaangażowanie i czas. Również będzie to potwierdzeniem, że staramy się na każdym kroku dbać o środowisko i wspierać wszelkie eko działania.

Eko gadżety praktycznie są dla wszystkich. Jednocześnie w szczególności skierowane są dla firm, które:
– sprzedają produkty ekologiczne,
– działają w branży ekologicznej,
– wspierają działania ochrony środowiska,
– chcą stanowić przykład dla innych,
– chcą dotrzeć do nowych klientów,
– mają już wdrożone pewne działania eko i chcą je podkreślić.

Co wybrać?
Oferta eko gadżetów jest naprawdę bardzo szeroka. Wszystko zależy od tego dla kogo ma być przeznaczony eko gadżet, w jakim budżecie i z jakiej okazji.

Jeśli planujesz wyjazd na targi chciałabyś zamówić gadżety eko typowo na rozdawnictwo, możesz wybrać długopisy z tektury, drewna lub korka. Jest to typowy gadżet masowy, praktyczny i tani. Możesz również zamówić kartonowe podkładki z klipsem do notowania. Ułatwią Ci sporządzanie notatek w trakcie rozmów z klientami przy stoisku. Ponadto oferta gadżetów eko to też kubki: z bambusa, korkowe czy z recyklingu. Gadżet przyda się praktycznie każdemu, a jeśli będzie eko to z pewnością będzie super akcentować naturę w biurze.

Klientom, którzy są dla Ciebie najważniejsi, możesz wręczyć droższe prezenty. Tutaj również masz szeroki wybór gadżetów eko: od urządzeń elektronicznych, przez akcesoria eko biurowe po notesy ekologiczne. Dostawcy gadżetów eko proponują przeróżne wariancje pamięci USB czy powerbanków z recyklingu, bambusa czy też biodegradowalnego papieru. Bambusowa podkładka to kolejny gadżet eko, który możesz sprezentować klientom VIP. Podkładka posiada ładowarkę indukcyjną, która będzie dodatkowym atutem tego gadżetu. Wystarczy położyć telefon na podkładce, a telefon cały czas będzie ładowany.

Na szczególną uwagę zasługą ekologiczne notesy, które stały się hitem na rynku. Nie tylko dlatego, że wspierają trend eko, ale również dlatego, że są uniwersalne. Możesz wręczyć je przez cały rok, nie przejmując się, że są nieaktualne. Praktycznie przydadzą się każdemu, bo kto nie notuje?

W naszej ofercie znajdziesz notesy w okładce papierowej typu Kraft, który posiada certyfikat FSC. Na okładkę tę możesz nanieść dowolny projekt przygotowany w CMYKU. Nawet możemy dodać do grafiki kolor biały! Jeśli szukasz czegoś trwalszego od papieru, możemy Ci zaproponować płótno lub Len. Tutaj również możemy zadrukować oprawę dowolną grafiką lub wytłoczyć logo folią kolorową. W ramach Linii Eko masz do wyboru również oprawę korkową i okleinę drewnopodobną. Co więcej, oferta została przygotowana tak, aby notesy były dopracowane pod każdym względem. Również w ramach dodatków do okładki czy bloku. Linia Eko to nie tylko rodzaj ekologicznej okładki, ale również znaczniki eko na gumce lub na tasiemce. Możesz również dokleić taki znacznik do okładki, który będzie idealnie łączyć się z nadrukowaną grafiką.
Dlaczego eko gadżety? A dlaczego nie?

⦁ Gadżety eko wspierają działania ekologiczne, a im więcej takich działań tym lepiej,
⦁ budują świadomość naszą oraz naszego otoczenia w zakresie naturalnego środowiska,
⦁ wprowadzają naturalność do naszego otoczenia,
⦁ firma inwestująca w eko gadżety jest spostrzegana jako nowoczesna i progresywna.

W związku z tym, że coraz bardziej kładziony jest nacisk na proekologiczne rozwiązania, eko gadżetów będzie na rynku przybywać. Nie czekaj, aż Twoja konkurencja wyprzedzi Cię w tym zakresie i pierwsza zacznie podkreślać, jak ważne jest naturalne środowisko. Zacznij już dzisiaj – sprawdź Dobredrukowanie.pl!