Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Internetowa drukarnia. Jaką ma przewagę nad stacjonarną?

drukarnia internetowa

Jak grzyby po deszczu powstają kolejne drukarnie internetowe. Biznes, który jeszcze niedawno funkcjonował jedynie offline, dzisiaj już na dobre zadomowił się w sieci. To dobra wiadomość przede wszystkim dla klientów, którzy dzięki internetowym drukarnią oszczędzają czas i pieniądze. Sprawdź, co jeszcze wyróżnia drukarnie online.

Oszczędność czasu

Dzięki internetowym drukarnią nie trzeba się już przebijać przez pół miasta, aby wydrukować ulotki, wizytówki czy foldery reklamowe. Można załatwić to bez wychodzenia z domu, a potrzebny będzie jedynie komputer z dostępem do internetu. Zamówienie na wskazany adres dostarczy kurier.

Co ważne, wiele drukarni internetowych oferuje możliwość zamówienia materiałów promocyjnych bez kontaktu z jej pracownikiem. Tak działa na przykład JKB Print – nowoczesna drukarnia internetowa. Za pośrednictwem jej strony https://www.jkbprint.pl/ klient sam określa nie tylko produkt, który chce zamówić, ale również jego parametry.

Na końcu wybiera tylko ilość i składa zamówienie.

Dostęp do usług wysokiej jakości

Drukarnia drukarni nierówna. Wielu mieszkańców, zwłaszcza mniejszych miejscowości miało dotychczas utrudniony dostęp do wysokiej jakości druku. Musieli korzystać z ofert firm poligraficznych, które działały na przestarzałym sprzęcie lub zamawiać materiały reklamowe w drukarniach oddalonych o nawet kilkaset kilometrów.

Teraz tego problemu już nie ma. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową i dokonać zamówienia. Nie ma przy tym znaczenie lokalizacja firmy. Materiały zostaną dostarczone do klienta z pomocą kuriera lub poczty.

Drukarnia internetowa czynna 24/7

Teraz już nie musisz dostosowywać się do godzin otwarcia drukarni. Internetowe firmy poligraficzne przyjmują zamówienia przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. To ogromne ułatwienie przede wszystkim dla tych osób, które mają ogromną ilość obowiązków na głowie. Nie muszą one już urywać się z pracy w środku dnia, aby zamówić coś w drukarni. Teraz mogą to spokojnie zrobić w godzinach wieczornych lub nocnych, a nawet w weekendy.

Mniejsze koszty

Ze względu na możliwość ograniczenia osób w dziale obsługi, internetowe drukarnie są w stanie zaproponować swoim klientom znacznie korzystniejsze ceny niż ich stacjonarne odpowiedniki. Co ważne, większość drukarni internetowych oferuje również bieżący podgląd wartości swojego zamówienia – nie ma już więc konieczności czekanie na wycenę. Wystarczy skorzystać z kalkulatora na stronie JKB Print.