Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Technologie

LOGITECH G sponsorem polskiej transmisji PGL MAJOR STOCKHOLM 2021

LOGITECH G SPONSOREM POLSKIEJ TRANSMISJI PGL MAJOR STOCKHOLM 2021

Od wtorku 26.10 trwa największy turniej CS:GO w tym roku. Logitech G jest nie tylko sponsorem polskiej transmisji tego wydarzenia, ale również drużyn, które biorą w nim udział. Wśród nich znajdują się takie ekipy jak G2 Esports, ENCE, Astralis oraz NAVI. Sprawdzamy, jakich akcesoriów gamingowych Logitech G używają zawodnicy.

Na Aviici Arena w Sztokholmie nawet kilkanaście tysięcy widzów może kibicować swoim ulubionym drużynom CS:GO podczas PGL Major 2021. Jego rangę podnosi fakt, że jest pierwszą tego typu imprezą od lutego 2020, która odbywa się z udziałem publiczności. Już 30.10 rozpocznie się kolejny etap tego turnieju czyli Faza Legend, w której na pewno zobaczymy G2 Esports oraz NAVI. Przyjrzyjmy się zatem, na jakim sprzęcie gamingowym grają pretendenci do głównej nagrody z puli $2.000.000.

Logitech G PRO X Wireless Headset

Ten zestaw słuchawkowy to bezprzewodowa wersja jednego z najczęściej wybieranych przez zawodowców G PRO X. Opierający swoją łączność na technologii LIGHSPEED nie idzie na żadne kompromisy w zakresie opóźnień, a dzięki implementacji Blue Vo!ce komunikacja z pozostałymi członkami drużyny jest zawsze czysta i wyraźna. Z Logitech G PRO X Wireless korzystają między innymi Nexa oraz KennyS z G2 Esports, electronic z NAVI oraz Jampii z ENCE.

Logitech G PRO X Headset

Logitech G PRO X to bezapelacyjnie najbardziej popularny wśród zawodowców zestaw słuchawkowy. Przygotowany z myślą i przy współpracy z profesjonalnymi graczami stał się głównym wyborem większości zawodników G2 Esports, NAVI, ENCE oraz Astralis. Zarówno G PRO X jak i jego bezprzewodowa wersja charakteryzują się trwałą konstrukcją i wygodnymi nausznikami z pianki zapamiętującej kształt, które są owinięte pluszową sztuczną skórą i zapewniają pasywną izolację akustyczną.

Logitech MX518

Jako ulubiona przez wielu mysz do gier wszech czasów MX518 zainspirowała rzesze fanów na całym świecie proszących o jej powrót. Logitech G wysłuchał tych próśb i w efekcie otrzymaliśmy ulepszoną wersję legendy, która otrzymała sensor HERO 16K. Na powrót MX518 czekali nie tylko gracze, ale również profesjonaliści. Z tej myszy korzystają między innymi KennyS oraz JAKZ z G2 Esports

Logitech G PRO X SUPERLIGHT

Najlżejsza w historii Logitech G profesjonalna mysz PRO X SUPERLIGHT stanowi przełom inżynieryjny, ważąc mniej niż 63 gramy, czyli prawie o 25% mniej niż standardowa mysz bezprzewodowa PRO. Wspomagana technologią LIGHTSPEED oraz wyposażona w sensor HERO 25K stała się pierwszym wyborem wielu profesjonalnych zawodników CS:GO. Z PRO X korzystają między innymi s1mple i b1t z NAVI, huNter i nexa z G2 Esports oraz hades i Snappi z ENCE.

Logitech G PRO X Mechanical Keyboard

Odznaczająca się kompaktową i łatwo przenośną konstrukcją oraz wymiennymi przełącznikami klawiatura PRO X została przetestowana przez profesjonalistów i sprawdzona w turniejowych bojach. Do zawodowych graczy, którzy korzystają z klawiatury PRO X należą Perfecto z NAVI, nexa z G2 Esports, Lucky z Astralis oraz Snappi z ENCE.

Logitech G915 TKL

Konstrukcja pozbawiona klawiszy numerycznych zdecydowanie trafiła w gust profesjonalnych graczy i coraz więcej z nich sięga właśnie po takie rozwiązania. Kolejną popularną wśród nich klawiaturą TKL jest G915. W przeciwieństwie do PRO X posiada przełączniki o niskim profilu, a całość ma zaledwie 22 mm grubości. Na G915TKL grają electronic i s1mple z NAVI oraz Spinx i hades z ENCE.

Profesjonaliści sięgają po Logitech G

Dla wielu profesjonalnych zawodników CS:GO i nie tylko, akcesoria gamingowe Logitech G stały się synonimem niezawodności. Właśnie z tego powodu coraz większa liczba zawodników decyduje się właśnie na ich wybór. Ciągle rozszerzają się oferta Logitech G sprawia, że każdy gracz jest w stanie dobrać peryferia spełniające jego wymagania. Do innych popularnych urządzeń po których sięgają profesjonaliści należą klawiatury G413 oraz G513, mysz G403 oraz G703 oraz podkładki pod mysz G640.

Transmisja PGL Major Stockholm 2021

Za organizację polskiej transmisji turnieju odpowiada agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firmą FRENZY. Organizatorzy zadbali o profesjonalną oprawę oraz odpowiedni dobór casterów. Wśród nich usłyszymy między innymi takie osobistości jak Piotr „Izak” Skowyrski, Paweł „Saju” Pawełczak, Radek „mad1” Florkowski, Łukasz „Hermes” Pożyczek, Dominik „Domek” Nowakowski czy Jakub „Swelder” Grzegorski. Przewidziano również występy gościnne ekspertów i analityków. Swoją obecność potwierdził komentator ESL Polska – Kuba „KubiK” Kubiak. Transmisję można oglądać w serwisie Twitch na dwóch kanałach w trakcie Fazy Pretendentów oraz Fazy Legend – twitch.tv/izakooo oraz twitch.tv/esportnow oraz w telewizji na antenie Polsat Games.

Powiązane artykuły

Logitech wprowadza stację dokującą All-In-One, która pozwala uporządkować pulpit i ułatwia dołączanie do spotkań

teoriabiznesu.pl

Logitech Signature M650 – nowa mysz z rolką SmartWheel

teoriabiznesu.pl

Logitech prezentuje lifestylową klawiaturę mechaniczną POP Keys

teoriabiznesu.pl