Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Technologie

Wyprzedaż telefonów dla firm – modele dostosowane do rożnych potrzeb

wyprzedaże telefonów

Prowadzisz własną firmę i poszukujesz telefonu dla siebie lub swoich pracowników? Zdecydowanie powinieneś się zapoznać się z ofertami dostępnymi na wyprzedażach telefonów dla firm. Znajdziesz tam wysokiej jakości urządzenia w bardzo korzystnych planach abonamentowych. Sprawdź, na jakich warunkach możesz kupić telefony dla firmy oraz jakie modele warto rozważyć.

Pakiet dostosowany do potrzeb

Plany abonamentowe dla firm u niektórych operatorów (np. https://www.t-mobile.pl/dlafirm/oferta/abonament-dla-firm/cat10044.chtml) charakteryzują się dużą elastycznością, dzięki czemu możesz dostosować ofertę do potrzeb swoich oraz pracowników. W ofercie T-Mobile można znaleźć trzy plany taryfowe: S, M L oraz VIP. Każdy z nich oferuje bez limitu SMS-y i MMS-y oraz rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne. Oferty różnią się tylko wielkością pakietów internetowych oraz prędkością przesyłu danych. Wyjątkiem jest taryfa VIP, która wszystkie usługi ma dostępne bez limitu. Ostateczna cena abonamentu miesięcznego zależy więc od pakietu internetu oraz od rodzaju telefonu, jaki zostanie wybrany. Zależność jednak polega na tym, że im wyższą wysokość abonamentu miesięcznego wybierzesz, tym ostateczna cena za telefon będzie niższa.

Telefon dla firmy – jaki wybrać

Telefon służbowy powinien przede wszystkim wyróżniać się dobrą baterią. W końcu nie można dopuścić do sytuacji, by urządzenie rozładowało się w drodze na ważne spotkanie lub w innych, ważnych sytuacjach. Równie istotna jest pamięć urządzenia, a także rodzaj procesora, od którego zależy jakość działania smartfona. Wiele zależy również od miejsca pracy – innego telefonu będzie potrzebowała osoba pracująca w terenie lub innych, specyficznych warunkach (plac budowy, praca na wysokości), a innego osoba pracująca w biurze. Poniżej kilka propozycji urządzeń, dostosowanych do potrzeb pracowników pracujących w różnych warunkach.

  • Hammer Energy – doskonałe urządzenie dla osób, pracujących na budowie, w miejscach, gdzie w powietrzu unosi się pył i kurz, w fabrykach. Telefon, dzięki solidnej obudowie jest bardzo odporny na wstrząsy i upadki. Wzmocniona konstrukcja urządzenia jest potwierdzona certyfikatem IP68. Kolejną, niezwykle ważną funkcjonalnością jest bateria o wielkiej pojemności – aż 5000 mAh!
  • Apple iPhone 11 – najnowszy telefon marki z logo nadgryzionego jabłka. Jest to gwarancja bardzo wysokiej jakości – wyświetlacz Liquid Retina, dwa aparaty o parametrach 12 MP, doskonały procesor nowej generacji (A13 Bionic). To tylko kilka elementów, dla których warto wybrać ten telefon.
  • Huawei P Smart – telefon ze średniej półki cenowej, posiadający wszystkie niezbędne funkcje. 4GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej oraz wyświetlacz 6,59″ Full HD+ to parametry, które sprostają wymaganiom wielu osó Telefon ma wysuwany aparat, wyposażony w specjalną obudowę, zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Jeżeli poszukujesz telefonów dla swojej firmy i chcesz zapoznać się z bogatszym asortymentem urządzeń, koniecznie zapoznaj się z ofertą T-Mobile.