Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Firma

Bank ING – Dane finansowe polskich spółek na Aleo.com

dane finansowe w aleo

Intuicyjna wyszukiwarka portalu Aleo.com pozwoli użytkownikom na dostęp do danych finansowych polskich spółek. ING Bank informuje na swojej stronie, że informacje jakie można uzyskać to między innymi przychody ze sprzedaży, zysk brutto czy suma aktywów.

Informacje o firmach na Aleo.com

Portal Aleo.com pozwala uzyskać informacje o firmach od 2017 roku. Od 2019 roku, użytkownicy za pomocą numeru NIP, bez dodatkowych opłat i rejestracji, mogli wyszukać i pobrać sprawozdania finansowe spółek.

Od grudnia 2019 roku możliwe jest także sprawdzanie dodatkowych informacji finansowych spółek. Oprócz danych bezpośrednio pozyskanych ze sprawozdań, takich jak przychód oraz zysk, dostępne są również wybrane wskaźniki finansowe. Serwis Aleo.com pozwala pobrać ponad milion dokumentów finansowych. Dzięki temu, użytkownicy mogą zweryfikować dostawców i kontrahentów przed rozpoczęciem współpracy.

Dane firm na Aleo.com

Jak informuje ING Bank, Aleo.com jest największa bazą informacji o polskich firmach. Wspomniane wcześniej dokumenty finansowe to tylko jedne z możliwości jaki umożliwia platforma. Użytkownicy mogą dodatkowo sprawdzić dane rejestrowe, które są aktualizowane na bieżąco, a pochodzą z oficjalnych źródeł takich jak CEIDG i KRS, opinie klientów, a także informacje o ofercie i firmie dodane przez użytkowników.

źródło: https://aleo.com ING Bank Śląski

 

Powiązane artykuły

Wyniki 6. edycji Instytucji Roku- sprawdź najlepszy bank w Polsce

teoriabiznesu.pl

ING Bank Śląski przelewy przychodzące / sesje / księgowanie

teoriabiznesu.pl

ING Bank Śląski w trosce o pracowników i klientów

teoriabiznesu.pl