Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Startupy

Gra When I Was Young od Art Games Studio

gra When I Was Young

Art Games Studio, notowany na NewConnect producent i dystrybutor gier wideo na PC i konsole, wprowadził na rynek pierwszą grę ze swojego portfolio wydawniczego. Przygodowo-zręcznościowa produkcja When I Was Young we wczesnym dostępie od dziś dostępna będzie w sprzedaży na platformie Steam. Wydawca zakłada, że pełna odsłona gry zostanie zaprezentowana w drugim kwartale 2020 roku. Producentem When I Was Young jest studio WallRus Group.

Gra When I Was Young

When I Was Young to wciągająca historia przeciętnego Amerykanina, który udaje się do Wietnamu, w poszukiwaniu zaginionego brata. Gra osadzona jest w latach 60. i 70. XX wieku, podczas trwającej wówczas wojny w Wietnamie. Produkcja urozmaicona jest takimi elementami jak realistyczne strzelanie, charakterystyczna muzykę czy dynamiczna zmianę czasu w grze. Nie zabraknie także różnego rodzaju pułapek i zagadek.

Cena gry we wczesnym dostępie wynosi $9,99, podczas gdy docelowa cena pełnej gry wyniesie $11,99.

Mamy nadzieję, że zaprezentowana produkcja, dzięki zastosowanym w niej rozwiązaniom, dostarczy graczom wciągającej rozrywki. Opinie, które zbierzemy po uruchomieniu sprzedaży są dla nas bardzo istotne. Wprowadzenie When I Was Young we wczesnym dostępie wyznaczy ostatni etap dokończenia gry, którą planujemy wprowadzić w pełnej wersji na rynek za kilka miesięcy – mówi Jakub Bąk, prezes Art Games Studio.

Działania w segmencie produkcyjnym i wydawniczym wpisują się w strategię studia, którego celem jest poszukiwanie projektów z potencjałem. When I Was Young to jeden z kilku nad którymi obecnie pracuje spółka. Art Games Studio planuje wydać także tytuły takie jak Alchemist Simulator, Climbros, ToolBoy, Pooplers oraz You Never Listen.
Link do gry na platformie Steam dostępny jest pod adresem: https://store.steampowered.com/app/1059230/When_I_Was_Young/

O Art Games Studio

Art Games Studio S.A. zostało założone w 2017 r. Prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne. W swoim portfolio posiada takie gry jak: „Earthworms”, „Escape Doodland”, „Bad Dream: Fever” czy „Unlucky 7”.
Spółka zadebiutowała na NewConnect w maju 2019 r.

Powiązane artykuły

Gra 3D pt. „She void ” – („Nica”) level „Krew z mojej krwi”

teoriabiznesu.pl