Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Czy KFC i McDonald’s są otwarte w Wigilię 24 grudnia?

Dzisiaj tj. 24 grudnia 2019 roku przypada święto nazywanie Wigilią. Większość sklepów i restauracji jest zamknięta, lub sprzedaż odbywa się do wczesnych godzin popołudniowych. A co z restauracjami KFC i McDonald’s? Jak jest otwarty McDonald w ten dzień? Czy KFC jest otwarty w Wigilię? Jakie są godziny otwarcia w/w restauracji?

KFC w Wigilię

Restauracje KFC będą dzisiaj otwarte. Jedynym wyjątkiem mogą być obiekty znajdujące się w centrach handlowych, lub w innych większych obiektach które będą nieczynne. Podobnie z restauracjami oznaczonymi szyldem McDonald’s. Dokładne godziny otwarcia zarówno restauracji McDonald jak i KFC dostępne są na ich oficjalnych stronach. W związku z tym, że każda restauracja może działać w innych godzinach zalecane jest sprawdzenie godzin pracy na oficjalnych stronach.

Czy McDonald jest otwarty 24 grudnia?

McDonald’s podobnie jak restauracje KFC są otwarte w Wigilię. Wyjątek mogą stanowić restauracje, które znajdziemy w większych obiektach, takich jak na przykład centra handlowe. Mogą być one zamknięte wraz z całą siecią sklepów. Warto także w tym wypadku spojrzeć na oficjalną stronę i zapoznać się z dokładnymi godzinami otwarcia, ponieważ każdy punkt może działać w różnych godzinach.

Powiązane artykuły

1 maja – Czy McDonald’s i KFC jest otwarty w majówkę?

teoriabiznesu.pl

Czy McDonald’s i KFC jest otwarty w niedzielę bez handlu

teoriabiznesu.pl

Czy McDonald i KFC jest otwarty 15 sierpnia w Święto Wojska Polskiego

teoriabiznesu.pl