Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Finał Tygodnia „Z miłości do serca” w Avenidzie Poznań

avenida badania

W przypadający na 8 marca Dzień Kobiet, Avenida Poznań zaprasza na finał Tygodnia „Z miłości do serca”, organizowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Poznań. Celem wydarzenia jest zwiększenie świadomości społeczności na temat chorób sercowo-naczyniowych oraz podkreślenie istoty profilaktyki w tym zakresie.

Akcja „Z miłości do serca” to inicjatywa studentów medycyny, którzy chcą w ten sposób popularyzować edukację medyczną i promować dbanie o zdrowie. Poruszana tematyka skupiać się będzie na 4 najpowszechniejszych jednostkach chorobowych – zawale, dusznicy, niewydolności serca oraz nadciśnieniu tętniczym. W ramach akcji w Avenidzie, klienci centrum spotkają się ze studentami medycyny, którzy nie tylko podzielą się wiedzą, ale przede wszystkim zaoferują swoją pomoc. Avenida cyklicznie wspiera wydarzenia promujące odpowiedzialny i zdrowy tryb życia, dlatego włączyliśmy się w akcję  „Z miłości do serca” – mówi dyrektor centrum handlowego Avenida Poznań, Katarzyna Korpak. Wspólnie z organizatorami chcemy uświadamiać, jak niezwykle istotna jest profilaktyka, by móc cieszyć się dobrym zdrowiem – dodaje.

Podczas Finału uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zważyć się, omówić skład procentowy ciała oraz uzyskać porady dietetyczne, zmierzyć poziom glikemii oraz ciśnienia tętniczego, zapisać się do bazy potencjalnych dawców szpiku, a także nauczyć się samobadania piersi oraz porozmawiać na tematy chorób narządów żeńskich.

Finał Tygodnia „Z miłości do serca” to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o profilaktyce i zdrowym stylu życia. Planowane na 8 marca wydarzenie w Centrum Handlowym Avenida Poznań na poziomie 0, obok apteki DOZ, rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa do 21.00.

Więcej informacji udziela:

Katarzyna Korpak

Dyrektor Centrum Handlowego Avenida Poznań

ECE Projektmanagement Polska

 Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w województwie wielkopolskim, które na 3 kondygnacjach o łącznej powierzchni niemal 60 tysięcy mkw. mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych, w tym 30 restauracji i kawiarni. Pod szyldem Avenidy zgromadziły się najpopularniejsze marki modowe, obuwnicze, biżuteryjne, czy kosmetyczne, a także szereg usług. Do grona najemców Centrum należą m.in. Reserved, Sinsay, Cropp, H&M, SportsDirect, Intersport, MediaMarkt, Empik, HalfPrice , Mango, TKmaxx, New Yorker, Stradivarius, Pull&Bear, Bershka, Calypso oraz Lidl. Avenida nieustannie stawia na rozwój oferty.

Z myślą o komforcie swoich Klientów, Centrum stworzyło wyjątkową strefę pod nazwą Avenida Lounge. Jest to zlokalizowana na dwóch poziomach, na powierzchni ponad 2 000 mkw., przestrzeń przeznaczona do relaksu, rozrywki, coworkingu i integracji.

W Avenidzie do dyspozycji zmotoryzowanych Klientów jest 1500 miejsc parkingowych oraz bezpłatny parking dla jednośladów. Centrum położone jest bezpośrednio przy poznańskich dworcach kolejowym i autobusowym.