Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Firma

Zdobądź grant w programie GovTech inno_LAB. Dotacje nawet do 2,5 mln zł!

Spotkanie dla przedsiębiorców

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania grantu w pilotażowym programie GovTech inno_LAB. Program skierowany jest do podmiotów działających na terenie Polski i posiadających doświadczenie we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego oraz startupami. Spotkanie w formule online odbędzie się 16 grudnia.

GovTech inno_LAB to program wspierający jednostki samorządu terytorialnego (JST) w zamawianiu dostaw i usług opartych na nowych technologiach, ukierunkowany na poprawę funkcjonowania administracji publicznej w tym obszarze. Do programu mogą aplikować podmioty prowadzące działalność na terytorium Polski oraz działający na rzecz rozwoju gospodarczego lub innowacyjności. Aby móc startować w programie należy wykazać się również doświadczeniem w zakresie współpracy z instytucjami publicznymi (w szczególności JST) oraz innowatorami (szczególnie ze startupami). Zgłaszane do programu GovTech inno_LAB projekty powinny dotyczyć sfery organizacji wewnętrznej samorządów np. zapewnienie cyberbezpieczeństwa czy też dostarczania usług publicznych (transportowych, opieki zdrowotnej, mediów, obsługi urzędowej itp.). W programie nie jest wymagany wkład własny, a dotacja może wynieść nawet 2,5 mln złotych.

W trakcie spotkania eksperci PARP omówią zasady pilotażowego programu GovTech inno_LAB, sposób wypełniania wniosku o powierzenie grantu oraz warunki realizacji projektów. Na końcu udzielą odpowiedzi na pytania uczestników spotkania.

Spotkanie w formule online odbędzie się 16 grudnia w godz. 10:00-12.30.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji i zapisy: https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?view=details&id=1059

Transmisja prowadzona będzie na poprzez stronę internetową www.parp.gov.pl

Powiązane artykuły

Wielkopolska – Grant na kapitał obrotowy w mniej niż sekundę

teoriabiznesu.pl

Bony na cyfryzację szansą dla MŚP na automatyzację i cyfryzację działań

teoriabiznesu.pl

Grant na kapitał obrotowy – Przedsiębiorcy z Wielkopolski za unieważnieniem naboru

teoriabiznesu.pl