Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Technologie

mBank – Konto dla gracza z roczną subskrypcją G2A Plus i dwiema gamingowymi kartami

mbank

Dla wszystkich fanów gier, którzy nie wyobrażają sobie bez nich świata, mBank we współpracy z platformą G2A.com przygotował ciekawą promocję na konta osobiste. Gracz zakładający rachunek w mBanku może uzyskać darmową roczną subskrypcję G2A Plus i dodatkowe 100 zł zwrotu na konto. W zestawie dostępna jest również nowa karta płatnicza z gamingowym wzorem.

Promocja mBanku skierowana jest do nowy klientów, którzy nie posiadają jeszcze rachunku w mBanku. Za założenie i aktywność na eKoncie osobistym (konto powyżej 18. roku życia) lub eKoncie możliwości (dla osób między 13. a 24. rokiem życia) można otrzymać darmową roczną subskrypcję G2A Plus, która oferuje dodatkowe zniżki na ponad 32 tysiące gier dostępnych na platformie G2A, oraz jedną darmową grę w miesiącu. Przy dodatkowej aktywności można też uzyskać zwrot na konto w wysokości 100 zł.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z oferty?

  • Do 30 czerwca 2021 należy założyć promocyjne konto w mBanku (szczegóły można znaleźć na stronie mBanku);
  • W pierwszym miesiącu po otwarciu rachunku trzeba wykonać min. 5 transakcji kartą i min. 1 transakcję BLIK,
  • Gdy wyżej wymienione warunki zostaną spełnione, mBank przygotuje mOkazję dającą dostęp do darmowej subskrypcji G2A Plus na rok,
  • Aby otrzymać zwrot 100 zł na rachunek, wystarczy w kolejnym miesiącu znowu zapłacić kartą min. 5 razy i przeprowadzić przynajmniej jedną transakcję BLIK.

Promocja jest dostępna dla pierwszych 5 tysięcy osób.

Klienci zakładający rachunek mogą wybrać jedną z dwóch kart z gamingowym motywem. Wizerunek kart zaprojektowany został przez znanego łódzkiego artystę Gouda Works. Klienci do wyboru oczywiście mają również inne rodzaje kart, w tym innowacyjną kartę Mastercard Mobilną, którą bank wydaje jedynie w formie wirtualnej.

Czym jest G2A.com?

Jest to największy na świecie marketplace dedykowany graczom oraz miłośnikom nowych technologii i gadżetów. Korzystają z niego miliony klientów, którzy mogą kupić produkty cyfrowe i fizyczne w niskich cenach od setek tysięcy sprzedawców z całego świata.

Opracowała: Grażyna Lubaczewska

Źródło tekstu i obrazków: https://pl.media.mbank.pl/136035-nowosc-w-mbanku-konto-dla-gracza-z-dwiema-gamingowymi-kartami-i-roczna-subskrypcja-g2a-plus

 

Powiązane artykuły

mBank z nocną przerwą techniczną w ten weekend

teoriabiznesu.pl

Bank Pekao i Tpay podejmą współpracę na rynku e-commerce

teoriabiznesu.pl

Kompakt Finanse – Od 15 kwietnia Orange Finanse z nową nazwą

teoriabiznesu.pl