Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Technologie

Spektakularny mural Yves Saint Laurent dla L’Oreal w ścisłym centrum Warszawy!

mural Yves Saint Laurent dla L’Oreal

W grudniu 2021 roku, Braughman Group Media zaprezentował najnowszy mural luksusowej marki Yves Saint Laurent L’Oreal, na prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy.

W ścisłym centrum przy skrzyżowaniu jednych z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich ulic – Emilii Plater i Świętokrzyskiej, zaprezentowany został spektakularny mural wykonany dla luksusowej, światowej marki kosmetycznej Yves Saint Laurent.

Artystyczny projekt, zrealizowany na powierzchni ponad 370m2, w tętniącym życiem sercu miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie prestiżowych drapaczy chmur Cosmopolitan, Złota 44 oraz InterContinental, oddaje ducha wielkomiejskiego szyku. To wielkoformatowe malowidło zostało w 100% namalowane ręcznie przez grupę warszawskich artystów, a prace nad nim trwały blisko 100 godzin.

Koncepcja artystyczna oddaje ducha przewodniej idei marki. Zapach wolności jest propozycją dla osób nie bojących się odrzucić codziennych stereotypów i pójść swoją drogą, kierując się własnymi zasadami.

Za realizację wielkoformatowego muralu odpowiada Braughman Group Media, który  jest obecnie liderem wielkoformatowej reklamy zewnętrznej OOH i Digital OOH. Firma specjalizuje się również w dziedzinie ręcznie malowanych murali. Braughman posiada aktualnie w swoim portfolio ponad 80 prestiżowych powierzchni muralowych w całym kraju, które można wzbogacić o liczne elementy niestandardowe, m.in. efekty świetlne, konstrukcje 3D lub farby antysmogowe.

Powiązane artykuły

TUZ Ubezpieczenia otwiera pierwszy punkt w Warszawie

teoriabiznesu.pl

Stacje ładowania samochodów elektrycznych – punkty w Poznaniu i Warszawie

teoriabiznesu.pl