Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności Eventy

Startuje Power Paths! Pierwsze spotkanie kolektywu kobiet łączące biznes i pasję już w kwietniu! 

Power Paths

Mindfulness i empowerment to dwa klucze do sukcesu współczesnej kobiety. Na bazie tej wiedzy powstał kolektyw Power Paths, który łączy płeć piękną o podobnej energii, wspólnych celach, ale jednocześnie różnych doświadczeniach i perspektywach. Uczestniczki pierwszej edycji wspomnianego eventu, w dniach od 10 do 12 kwietnia,  spędzą czas na biznesowym networkingu, który zostanie połączony z aktywnościami zapewniającymi wypoczynek, zarówno dla ciała jak i umysłu. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń. 

Power Paths to harmonijne połączenie tematów biznesowych z praktykami świadomego życia i rozwoju osobistego. Nie ma tu podziału pomiędzy życiem zawodowym i osobistym – to społeczność, w której każda kobieta może odnaleźć równowagę, która pozwala rozkwitać na obu tych płaszczyznach.

10 kwietnia w Hotelu Arłamów startuje pierwsze, trzydniowe spotkanie kolektywu Power Paths. Będzie to czas inspirującego networkingu. Agenda wydarzenia przewiduje kilka paneli tematycznych:

  1. Jak oswoić AI i wprowadzić nowe technologie do swojego życia, usprawnić prowadzenie działalności, zyskać konkurencyjność i zoptymalizować czas pracy, aby zachować go na jakościowe życie.
  2. Jak poprawić jakość zdrowia, wydłużyć swoje życie, zadbać o siebie przy użyciu medycyny naturalnej, wzbogacić jakość swoich relacji i kreatywność dzięki eksploracji potencjału psychodelików i stosowaniu zasad biohackingu w codziennym życiu.
  3. Jak pogodzić macierzyństwo z życiem zawodowym, zdjąć z siebie ciężar perfekcjonizmu i nie zapomnieć o sobie w relacjach z innymi.
  4. Jak wybudować i wzmocnić swoją markę osobistą i zachować przy tym równowagę pomiędzy życiem prywatnym a biznesowym. Jak nie bać się zmian i pokochać strefę pozornego dyskomfortu.

Spotkanie uzupełnią aktywności, które pomogą jeszcze bardziej otworzyć umysł oraz sprawią, że ciało uczestniczek będzie zregenerowane i wypoczęte.

  • Kobiece treningi pomogą odkryć wewnętrzną siłę
  • Rozluźniające sesje jogi podarują ciału ukojenie
  • Warsztaty oddechowe pozwolą poczuć swój wpływ na rzeczywistość
  • Błogie kąpiele leśne przywrócą równowagę i spokój
  • Medytacje prowadzone pomogą znaleźć wewnętrzną harmonię i zaufanie
  • Seanse w saunie przyniosą odprężenie

Wśród prelegentek i prelegentów znajdą się m.in. Magdalena Stępięń-Koleśnikow, Aleksandra Maciejewicz psycholożka i prawniczka oraz założycielka LAWMORe, Kornelia Samanta Składzień, founderka Polka Pilates, Klaudia Duszyńska założycielka Hollywood Hair, dr Piotr Marcinowicz założyciel Ketamin Clinic, Ada Sobol, psychoonkolożka i inni.

Partnerami wydarzenia są m.in. fundacja IT Girls, Polka Pilates, InnerValue, kancelaria Czyżewscy, Mumsy Concept, LARETAGGIO i FORIGI.

Idea Power Paths zrodziła się z potrzeby serca. Kobiety to siła i ogromny potencjał – tworząc wspólną przestrzeń do integracji i swobody przepływu myśli oraz dzielenia się swoimi doświadczeniami, możemy wiele się od siebie nauczyć, a przy okazji zbudować niezwykłe relacje. Przed nami pierwsze spotkanie inaugurujące projekt – liczę, że jest to początek wielkiej, wspólnej i niezwykle cennej przygody – kolektywu silnych i zdecydowanych kobiet, tworzących społeczność Power Paths – komentuje Barbara Opalińska, pomysłodawczyni projektu Power Paths.