Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Aktualności

Bank Millennium udostępnia klientom możliwość złożenia wniosku w ramach programu Rodzina 500+

500 plus wnioski millennium

Już od 1 lutego 2022 r. można składać drogą elektroniczną wnioski w ramach programu Rodzina 500+ na nowy okres świadczeniowy. Bank Millennium udostępnia klientom możliwość złożenia wniosku w swoich serwisach online, teraz również w aplikacji mobilnej.

Od początku działania programu 500+ wspieramy rodziców w składaniu wniosku i załatwianiu spraw urzędowych. Tym razem wniosek mogą złożyć jeszcze wygodniej w aplikacji mobilnej. Jesteśmy jednym z niewielu banków, które dają taką możliwość – mówi Ernest Lachowski, kierownik Wydziału Rozwoju Bankowości Mobilnej i Internetowej w Banku Millennium. – Coraz więcej klientów loguje się do konta już tylko mobilnie, dlatego rozbudowujemy w aplikacji funkcję MilleUrząd dotychczas dostępną jedynie w bankowości internetowej. Od stycznia nasi klienci mogą składać w aplikacji również wnioski o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy – dodaje

100 zł na eKarcie goodie

Dodatkowo bank przygotował kolejną promocję dla rodziców. Można w niej zyskać nawet 100 zł na eKarcie goodie, którą można płacić we wszystkich sklepach w Polsce, zarówno internetowych, jak i stacjonarnych:

– pierwsze 50 zł za otwarcie dla dziecka do 31 marca 2022 r. Konta 360° Junior i wymienione aktywności: 100 zł pierwszej wpłaty na konto, a jeśli dziecko ukończyło 7 lat również aktywację aplikacji mobilnej, min. 1 płatność kartą debetową, telefonem lub BLIKIEM oraz wyrażenie zgód marketingowych. Klient może otworzyć w promocji konto dla każdego ze swoich dzieci.

– kolejne 50 zł za złożenie do 29.04.2022 r. wniosku o 500+ na okres od 1.06.2022 do 31.05.2023 w serwisach online banku.

Szczegóły znajdują się w regulaminie promocji „100 zł z Kontem 360° Junior i 500+”, dostępnym na stronie Banku Millennium.

Powiązane artykuły

Bank Millennium z usługą Finanse 360°- Kilka kont bankowych w jednej bankowości elektronicznej  

teoriabiznesu.pl

Czym jest Polski Bon Turystyczny i jak zrealizujemy go za pośrednictwem Banku Millennium?

teoriabiznesu.pl

Bank Millennium z nowymi Planami Inwestycyjnymi

teoriabiznesu.pl