Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Blisko ludzi Startupy Wideo

Szczęśliwy poranek zmienia wszystko! Bestseller KLUB 5 RANO już księgarniach.

Klub 5 Rano

Już teraz możesz – tak jak wielcy ludzie sukcesu, geniusze i potężni biznesmeni – nauczyć się dobrze zaczynać dzień. Poranna praktyka Robina Sharma’y pomaga łatwo wstawać o świcie, umożliwiając spokojne wejście w dzień. Dzięki radom autora zyskujemy cenny czas na myślenie, ćwiczenia, rozwój osobisty i kreatywne działania.

Sam Autor zachęca polskich czytelników do lektury

Robin Sharma

Robin Sharma, autor bestsellera Mnich, który sprzedał swoje ferrari jest jednym z czołowych mentorów rozwoju osobistego na świecie. Jego książki sprzedały się w nakładzie 15 milionów egzemplarzy Z rad Sharmy korzystają takie firmy jak Microsoft, NASA, Nike czy FedEx.

Książka Klub 5 rano

W książce KLUB 5 RANO przedstawia autorskie sposoby zmniejszania stresu, poprawienia koncentracji, uwolnienia kreatywności i przywrócenia równowagi między pracą, a życiem osobistym. Swoje metody wypracował w trakcie wielu lat praktyki z ludźmi, którzy odnieśli największe na świecie sukcesy. Teraz dzieli się swoimi spostrzeżeniami i narzędziami, opierając się na kluczowym założeniu: WYGRYWANIE ZACZYNA SIĘ O ŚWICIE.

„Dobrze zacznij dzień. Odzyskaj siebie i znajdź czas dla swoich potrzeb i marzeń. Zamień „nie mogę” w MOGĘ! Wprowadź rewolucyjną poranną rutynę, dzięki której znajdziesz spokój, zmaksymalizujesz wydajność oraz zachowasz zdrowie i energię. Pobudka o 5 rano może zmienić życie na zawsze”.

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie na lepsze, wstąp do Klubu 5 rano i wykorzystaj każdy dzień najlepiej, jak możesz.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Kompania Mediowa 19 maja 2021 r.

Dostępna jest już w sprzedaży: http://bit.ly/Klub5Rano

Korzyści płynące z wczesnego wstawania doceniają także:

Agnieszka Maciąg, autorka książek i bloga

Kiedyś myślałam, że jestem typem Sowy. Dzisiaj wiem, że były to jedynie moje przekonania i szkodliwe nawyki. Odkąd zaczęłam wstawać o piątej rano, napisałam 14 książek, prowadzę bloga i warsztaty, zajmuję się dziećmi i domem. Przestałam marzyć o tym, że w swoim życiu coś zrobię – ja to robię każdego dnia. Spełniam swoje marzenia. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym to wszystko osiągnąć, gdybym nie nauczyła siebie sztuki porannego wstawania. To, co kiedyś uważałam za okropne, dzisiaj uwielbiam, kocham i celebruję! Jeśli ty również pragniesz zmienić jakość swojego życia, to zacznij od wczesnego wstawania. Ta książka ci w tym pomoże! Powodzenia!

Fryderyk Karzełek, twórca klubu 555 

Każdy człowiek na świecie chce być po prostu szczęśliwy. Jednak zdecydowana większość nie chce podejmować wyzwań oraz trudu pracy nad sobą. Warunkiem koniecznym do osiągnięcie szczęścia jest samodyscyplina, a wyćwiczenie jej w sobie wymaga – konkretnego wysiłku. Książka pokazuje, jak wstawanie o piątej rano zmienia ludzkie życie, a tym samym pobudza do refleksji: jeżeli nie potrafisz rozpocząć dnia o zaplanowanej porze, to jak możesz realizować dużo poważniejsze zadania? 

Powiązane artykuły

Książka „Jak czytać ludzi – radzi agent FBI”

teoriabiznesu.pl

Niemal co 10. księgarnia widnieje w Krajowym Rejestrze Długów

teoriabiznesu.pl

„Nawyki bogatych i biednych” – bestseller M.Yardneya i T.Corleya

teoriabiznesu.pl