Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Company Management Congress – krok w stronę rozwoju firmy

Company Management Congress

Patronat medialny

UWAGA : Zmiana terminu wydarzenia –

28 wrzesień 2021

Wiedza podstawą budowania marki. Company Management Congress Twoją drogą do sukcesu

Company Management Congress to głos w biznesie, którego potrzebuje każdy przedsiębiorca. To miejsce debaty na najważniejsze dla branż zagadnienia. Przyspieszy rozwój biznesu w 2021 roku!

Pandemia koronawirusa zmieniła polską gospodarkę. Analitycy wskazują, że sytuacja jest gorsza niż w 2008 roku, kiedy Europę dotknął największy kryzys w nowym millenium. Wielu przedsiębiorców przez obostrzenia zmuszonych zostało do ogłoszenia upadłości, a reszta odnotowuje rekordowe straty. To czas, w którym należy zacząć patrzeć w przyszłość i budować pewniejsze jutro dla krajowego biznesu. Polskiej gospodarki nie stać na dalszą zwłokę.

Company Management Congress to rozwiązanie dla tych, którzy chcą zwiększać swoje kompetencje w zarządzaniu biznesem. To event, który rozszerza branżowe perspektywy i pokazuje najlepsze dostępne drogi rozwoju. Bazuje on na wiedzy liderów, którzy odnieśli sukces i swoją receptą na niego chcą podzielić się z innymi. W prelekcjach mówią na podstawie wieloletniego doświadczenia, które pozwoliło im poznać każdą stronę prowadzenia przedsiębiorstwa. Wiedzą na co uważać, ale także jakie atuty podkreślać, by wyróżnić się na tle konkurencji.

Jedną z podstaw Company Management Congress jest nauka poprzez wymianę doświadczeń. Nacisk położony zostanie na nawiązywanie efektywnych relacji biznesowych, które mają pomóc w definiowaniu problemów współczesnego biznesu i znajdowaniu odpowiedzi w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Prelegenci myślą o przyszłości biznesu, patrząc na teraźniejszość. Wiedzą, z jakimi problemami zmagają się przedsiębiorcy i jak trudno jest większości z nich zniwelować straty poniesione przez pandemię. Dostarczają rozwiązań, które pozwalają wyjść z kryzysu.

Dla kogo jest Company Management Congress?

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do:

  • właściciele firm
  • kadra zarządzająca
  • inwestorzy
  • przedsiębiorcy
  • managerowie średniego i wyższego szczebla
  • osoby odpowiedzialne za planowanie przyszłości biznesu
  • doradcy inwestycyjni
  • liderzy poszczególnych branż
  • przedsiębiorcy samozatrudnieni

Prelegenci

Miło nam poinformować, że znamy już nazwiska pierwszych prelegentów, którzy wystąpią podczas eventu. Bogdan Sosnowski w wykładzie „Komunikacja i kreacja w budowaniu wizerunku lidera” powie o tym, jak zaintrygować odbiorcę i zmienić jego sposób myślenia. Wojciech Herra przeprowadzi prelekcję dotyczącą skutecznej sprzedaży i metod osiągania większych korzyści finansowych. Zyta Machnicka skupi się na tym, jakich wrażeń szukają pracownicy i kandydaci na nich, natomiast Łukasz Dojka zdradzi, czym jest follow up.

Ponadto, Tomasz Miłosz wygłosi wykład na temat ewolucji rynku pracy i sposobu pracy. Podstawy budowania marki i efektywny marketing to prelekcja Wojciecha Ławniczaka. Krzysztof Brola z kolei przedstawi kompendium wiedzy z zakresu prawa, któremu podlega działalność gospodarcza.

Nie zabraknie również pokazania procesów, które mogą usprawnić działanie przedsiębiorstwa dzięki outsourcingowi oraz tajników podejmowania strategicznych decyzji.

Udział w wydarzeniu potwierdzony będzie certyfikatem poświadczonym przez Partnerów Merytorycznych wydarzenia.

Złotym sponsorem wydarzenia została spółka Respect Energy. Partnerem merytorycznym jest Quest Change Managers Sp. z o.o. Zaś Partnerem wydarzenia KPR Kancelaria Restrukturyzacyjna.

Wiedza jest podstawą do budowania marki. Nie możesz z niej nie skorzystać. Zmień z nami oblicze polskiego biznesu i 28 września 2021 roku weź udział w Company Management Congress!

Company Management Congress

Strona organizatora: https://companymanagement.pl

Termin: 28 wrzesień 2021

Miejsce: DoubleTree by Hilton Warsaw, Warszawa

Powiązane artykuły

IT Security Trends  – Bezpłatna Konferencja ONLINE

teoriabiznesu.pl

Konferencja Open source w biznesie

teoriabiznesu.pl

Konferencja Premiera – O której godzinie odbędzie się transmisja?

teoriabiznesu.pl