Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

GMC Summer Camp – otwórz drzwi sprzedaży internetowej

GMC

Z przykrością informujemy, że wydarzenie zostało odwołane

Jak długo w Polsce potrwa okres digitalizacji usług? To pytanie jest często zadawane znawcom rynku e-commerce oraz zagadnienie poruszone w wielu publikacjach rozmowach i rozmowach.  Odpowiedź może być tylko jedna – długo.

Od początku pandemii działalność sklepów stacjonarnych była mocno ograniczona lub niemożliwa całkowicie. Przedsiębiorcy szukając możliwości kontynowania prowadzenia swoich działalności przenieśli własne biznesy do sieci, co spowodowało, że do końca 2020 roku powstało ponad 11 tysięcy nowych e-sklepów. Mając na uwadze, że aż 73% z 28 milionów internautów w Polsce to aktywni e-konsumenci miejsce w sieci powinno znaleźć się dla każdego.

Jak zatem zacząć swoją przygodę w świecie e-commerce, jakich narzędzi używać, jakie platformy wybierać i jakie działania marketingowe dobrać by nasz sklep pracował optymalnie i trafiał do konkretnej docelowej grupy? Jakich błędów się ustrzec i co możemy zrobić sami, a co lepiej oddać w ręce fachowców?
Na te wszystkie pytania odpowiedzą prelegenci i trenerzy podczas „GMC Summer Camp”, które odbędzie się w Poznaniu już 6-7 lipca 2021 r. W ciągu tych dwóch dni specjaliści z największych polskich agencji marketingowych, którzy wpierają e-biznes wielu renomowanych marek przejdą z Tobą cały proces od wyboru platformy e-commerce, przez UX i on-site marketing po kampanie promujące sprzedaż i zwiększające je strategie. Każdy z tematów będzie mieć 30-minutowy wstęp teoretyczny oraz 60 minutowy blok warsztatowy.

W programie wydarzenia: zalety, wybór oraz konfiguracje platform SaaS i open source, on-site marketing, SEO oraz UX e-sklepu, konfiguracja kampanii FB Ads oraz Google Ads wzbierające e-commerce, strategie zwiększające sprzedaż w sklepach oraz zastosowanie sztucznej inteligencji w e-biznesie.

Wśród prelegentów i trenerów GMC Summer Camp znajdą się tacy eksperci branży marketingowej jak Marta Burchard, Digital Specialist w ToBilet.pl/r360 oraz Grzegorz Borowiecki, Founder, WUNDERTEAM.

Udział w wydarzeniu będzie można wziąć w dwóch formach, stacjonarnie w Poznaniu oraz online w formule PPV a dokonanie zakupu biletu umożliwia strona internetowa www.goldenmarketing.pl/gmc-summer-camp/ .

Uczestnicy GMC Summer Camp uzyskają certyfikaty potwierdzające zdobycie marketingowych umiejętności prowadzenia e-biznesu.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, gdzie publikowane są informacje o prelegentach i tematach konferencji.

https://www.facebook.com/events/948313865930708

Powiązane artykuły

Bezpłatna Konferencja – BPM Trends – Zarządzanie procesami biznesowymi

teoriabiznesu.pl

Fabryka Cyfrowych Przemian – nowoczesne rozwiązania dla produkcji

teoriabiznesu.pl

Google Cloud for Business – Jak w okresie pandemii skalować swój biznes?

teoriabiznesu.pl