Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Mobile Trends Conference 2022

Mobile Trends

Patronat medialny

Technologia towarzyszy ludziom od zarania dziejów. Dla człowieka jaskiniowego szczytem techniki mógł być ociosany kamień. Podobnie postęp dotyczy technologii komputerowych i mobilnych. 30 lat temu zachwycaliśmy się komputerem IBM Simon 1, a jeszcze dekadę temu telefonami komórkowymi HTC Era G1 czy Samsung Avila. Dzisiaj mówimy już smartfon, a urządzenie dotykowe z 6 obiektywami i siecią 5G nie robi na nikim wrażenia. W którą stronę zmierza dynamiczny rozwój technologii mobilnych, będzie można dowiedzieć się podczas najważniejszej konferencji o rynku mobilnym w naszej części Europy, konferencji Mobile Trends 2022, która odbędzie się 17-18 marca 2022 w Krakowie.

Mobile Trends 2022

Dynamiczny rozwój technologii mobilnych, które z impetem weszły w nasze codzienne życia, stawia wiele pytań o przyszłość, zarówno pod kątem ich użyteczności, ale i zagrożeń, jakie ze sobą niosą.

O trendach w rozwoju technologii będzie można dowiedzieć się podczas zbliżającej się 11. edycji konferencji Mobile Trends w Krakowie w dniach 17-18 marca 2022 roku. Na scenie wystąpią m.in. Natalia Hatalska, Artur Kurasiński i Artur Jabłoński. Będzie to już 11-sta edycja tego znanego w świecie IT wydarzenia.

Mobile Trends Conference to okazja, podczas której będzie można porozmawiać z ekspertami i specjalistami nowych technologii i trendów na rynku mobile na żywo.

Ponad 20 prelegentów opowie o projektowaniu, tworzeniu, wdrażaniu oraz promocji aplikacji i rozwiązań dedykowanych również najnowszym urządzeniom wykorzystującym rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość (AR i VR). A ta zacznie niedługo już dość śmielej wkraczać w nasze codzienne życie.

 Mobile Trends poza inspirującymi prelekcjami to także wielka impreza networkingowa, podczas której firmy oraz uczestnicy mogą mieć niepowtarzalną okazję, aby wymieniać się zdobytymi doświadczeniami oraz jakże cenioną w tych czasach praktyką. Obecnie jednym z najważniejszych czynników na takich wydarzeniach jest bezpieczeństwo, dlatego też organizatorzy zadbają o  uczestników – wszystkim osobom, którym nie w smak szczepionki gwarantowane jest zrobienie testu przed wejściem, by nie czuły się wykluczone z wydarzenia!   Zapowiada się ciekawy event dla wszystkich fanów mobilnych technologii!

Nie zabraknie również gali rozdania prestiżowych nagród Mobile Trends Awards. Zgłoszenia można wysyłać do 12 stycznia 2022 roku.

Bilety na wydarzenie dostępne są do kupienia na stronie 2022.mobiletrends.pl. Do 21. grudnia można je kupić w promocyjnej cenie 700 zł netto. Tam też można uzyskać więcej informacji o konferencji oraz zgłosić swoją chęć udziału w roli prelegenta. Call for papers trwa do 29 stycznia.

 

Powiązane artykuły

Mobile first, a pokolenie generacji Z

teoriabiznesu.pl

Wpływ Covid-19 na rozwój branży mobile – Mobile Trends Conference for Commerce & Banking już w październiku

teoriabiznesu.pl

Mobile Trends for Experts – dołącz do specjalistów świata mobile!

teoriabiznesu.pl