Portal biznesowy – Wiadomości / Informacje / Porady
Eventy

Mobile Trends Conference po raz pierwszy w pełni on-line

Mobile Trends Conference online

Patronat medialny

W związku z epidemią koronawirusa, wiele konferencji przeniesionych zostało do internetu. Na taką formułę zdecydowali się organizatorzy wydarzenia Mobile Trends Conference. Od 8 do 9 października w formule online, odbędzie się specjalna edycja wydarzenia, które doskonale jest znane w branży mobile, IT, commerce czy bankowości.

Koronawirus wymusza zmiany z bankowości

Epidemia koronawirusa wymusiła między innymi zmiany w sektorach finansowych, e-commerce i bankowości. W związku z tym, wiele firm musiało zmienić strategie działań, a swoją sprzedaż przenieść w całości do internetu i kanałów mobilnych. To między innymi o tym opowiadać będą prelegenci na najbliższej edycji konferencji MTC.

Rewolucje w branży e-commerce?

Podczas konferencji Mobile Trends Conference prelegencji opowiedzą, jak sprzedaż przeniosła się do internetu i w jaki sposób było to możliwe.

Na przykład firma InPost kilka miesięcy wcześniej wprowadziła w swojej aplikacji możliwość zdalnego otwierania paczkomatu bez konieczności dotykania panelu.

Artur Stankiewicz z Orange opowie między innymi o nowej rzeczywistości post-COVID i dlaczego włączenie aplikacji mobilnych w strategię sprzedaży w obecnych czasach jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Jakub Chmielniak z Lethe przedstawi najskuteczniejsze działania w e-commerce na 2021 rok a także pokaże, co firmy muszą zrobić, żeby dogonić globalnych graczy. W jaki sposób lepiej angażować i monetyzować użytkowników zaprezentuje Emil Waszkowski z Future Mind

Lockdown, a bankowość mobilna

Podczas Mobile Trends Conference Krzysztof Wojewodzic z Escola opowie jakich błędów nie należy popełniać podczas tworzenia bankowej aplikacji mobilnej. Również drugiego dnia nie zabraknie tematów związanych z marketingiem, dlatego Jak spopularyzować aplikację mobilną banku przy udziale micro influencerów, opowie Robert Sosnowski z Reach a Blogger, a Tomasz Pasko z NotBoring.agency zaprezentuje, jak kupuje generacja Z oraz przekona, dlaczego trzeba się reklamować na Snapchacie i TikToku.

Zobacz także: Co to jest lockdown?

Mobile Trends Conference w formule online

Organizatorzy w trosce o bezpieczeństwo uczestników podjęli decyzję, że Mobile Trends Conference w tym roku odbędzie się w formule online. Na uczestników czeka dwudniowy live-streaming oraz ponad 20 wystąpień ekspertów branż commerce i banking, a to wszystko z dowolnego miejsca na świecie! Do wydarzenia pozostały niecałe trzy tygodnie. To ostatnia szansa na dokonanie rejestracji.

Termin wydarzenia: 8-9 października w formule online.

Więcej informacji oraz sprzedaż biletów na stronie: www.2020.mobiletrends.pl

Powiązane artykuły

SForce Summit 2021 (online)- polska konferencja dla profesjonalistów i pasjonatów Salesforce

teoriabiznesu.pl

Franchising Awards, czyli szansa na wypromowanie franczyzy

teoriabiznesu.pl

Wpływ Covid-19 na rozwój branży mobile – Mobile Trends Conference for Commerce & Banking już w październiku

teoriabiznesu.pl